Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használjak tampont? Mennyire...

Használjak tampont? Mennyire megy be pancsikor a víz a hüvelybe? Be se menjek?! 1 hete voltam méhszájseb fagyasztáson,1 hónapja abortuszon.

Figyelt kérdés
Sok kérdést elolvastam már, amik a nyitott méhszájról írnak azokat is, de nem találtam megnyugvást.Nyitott csak terhességnél van?
2009. júl. 3. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Fagyasztásom nekem is volt, de abortusz nem. Mindig tampont használok semmi gondom nem volt vele. Egyébként pont erre találták fel hogy vízbe is bemehess vele. Szerintem nem megy víz a hüvelybe, vagy legalább is nem jelentősen.
2009. júl. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vízbe mehetsz tamponnal, de én nem használnék tampont, ha egy hete volt méhszájseb fagyasztásom, mert nekem a doki azt mondta, hogy 6 hétig kerüljem a tamponhasználatot, az ülőfürdőt és a nyilvánosfüdőt, amikor nekem is méhszájseb kezelésem volt.
2009. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

méhszájseb után énsem használnék tampont.

amúgy minimális víz sztem megy a hüvelybe, mert figyelgettem már :D a tampon kihúzószálát, és egy idő után teljesen felázik a tampon is jobban megduzzad. ha sűrűn cserélgetik, és rendesen van behelyezve akkor több ideig bírja, de méhszájsebbel sztem nemjó a tampon.

2009. júl. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!