Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruáció utáni két hét...

A menstruáció utáni két hét pecsételő vérzés és enyhe görcsök mire utalhatnak? 30éves vagyok. Dokihoz két hét mulvára van időpontom.

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 08:47
 1/4 anonim válasza:
Próbálj közelebbi időpontot kérni, minél előbb ki kell deríteni, mi a baj. Azt a két hetet úgyis csak csak végigszoronganád! Majd írj vissza, mi történt veled, drukkolok!
2012. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nagyon rendes vagy! Az az igazság hogy ez a múlt havi mensim után volt. Most megint "mensisek", már ha annak lehet nevezni. Két nap nagyon enyhe vérzésem volt tegnap semmi ma megint pecsételgetek. Már a múlt hónapban kértem időpontot a dokihoz(SZTK) akkor adták ezt az időpontot meg. Legalább megvárom ezt a havimat is hogy milyen lesz. Bár megint ugyanaz van hogy görcsölgetek hányinger meg a derekam is majd leszakad.Terhesség kizárva. Ha megyek akkor elkérem a magánrendelőjének a számát és inkább oda fogok járni. Az egészségem ennyit megér. Nálunk idei évtől van ez a rendszer hogy időpontra megy és így 6 hét a várakozási idő. Mindenképpen megírom mi volt. Köszi!
2012. jún. 11. 10:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam dokinál gombás fertőzést állapított meg amire kaptam gyógyszert. Elküldött vérvételre hogy a hormonjaimat megnézzék,mert szervi bajt(pl. ciszta) nem látott az UH-on.
2012. jún. 26. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Az jó, ha meg tudott valamit állapítani -

A gyógyszer biztos elmulasztja a pecsételést

2014. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!