Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció első napján...

Menstruáció első napján bevettem a Symiciát, (3 napig menstruálok, most is így volt ) egy nap után pecsételő vérzést észleltem. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Meddig tartott ? Jót jelent vagy rosszat?

2012. jún. 3. 16:33
 1/2 anonim válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy a mensim vége felé,vagy végén vegyem be az elsőt annó, tehát 5. nap körül. Mégpedig azért, mert szokott csúnya mellékhatás lenni, aki a mensi első napján veszi be,hogy pecsétel,vagy azonnal elmúlik a vérzés,ami ugye nem jó. Ezek szerint veled is ez történt, sajnos a leírás nem mindig tuti módszer, engem is a nőgyógyászom világosított fel erről. Én januárban az 5. napon kezdtem el szedni, és így minden tökéletes volt, semmi mellékhatás, és a mensim is rendszeres. Ha viszont mostanra neked is rendbe jött, akkor nincs gond.
2012. jún. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. 3-4 napon belül elmúltak a tüneteim. (:
2012. jún. 14. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!