Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2hetes terhességet kimutat a...

2hetes terhességet kimutat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
használtunk óvszert is a barátommal, és még van 4nap addig mig "hivatalosan" is meg kéne jönnie a menstruációmnak.. de eddig mindig 14-15 naponként jött meg, most pedig már 24napja nincs. nagyon félek, 15éves vagyok.:( légyszi segítsetek!
2009. júl. 3. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen kimutatja. De várj még.
2009. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem normális, hogy ilyen kis időközönként jön meg. Lehet, hogy csak most fog beállni rendesen és ezért nem jött még meg. Én várnék még egy hetet, mert nem biztos, hogy a teszt eredménye megbízható lenne. Aztán meg ajánlott lenne elmenni egy nődokihoz, hogy megmondja, hogy normális-e ez a gyakori mensi.
2009. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok... amúgy háziorvos egyelőre annyit mondott csak hogy ez normális, mivel csak 2éve menstruálok.. de nemtudom lehet tényleg nőgyógyászhoz kéne mennem... akkor ezek szerint tényleg kimutatja a teszt? és ha most negatív lesz, később veszek másikat és az pozitív akkor melyiknek higgyek? :(
2009. júl. 3. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Pozitív teszt nem téved, a negatív tévedhet.

De ne aggódj, szerintem nem vagy terhes, főleg mivel védekeztetek.

2009. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is most fog rendszereződni a menszeszed...:) csak nyugi
2009. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!