Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehen kivuli terhesseget...

Mehen kivuli terhesseget barmilyen teszt kimutat? Egyaltalan minden esetben kimutatja a teszt a terhesseget?

Figyelt kérdés

20.-an volt a nemvart elso napja. (Remeltem is hogy nem jon meg) Aztan ma megis megjott :( Viszont nagyon faj a derekam (mar egy hete) es most mar a hasam alja is. Elso terhesseg elott mindig gorcsoltem ilyenkor, de miota megvan a fiam azota nem csak most. De ez most kegyetlen. Igy kicsit aggodom!

Elore is koszi az ertelmes valaszokat :) !


2011. aug. 24. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted,hogy minden teszt? Egy teszt nem mutatja ki,hogy hova ágyazódott be!

Ha megjött rendesen, akkor nem vagy terhes! Ezt most csak egy ilyen ciklus. Én pl. évekig meg sem éreztem a mensim, aztán egyszer csak elkezdtem görcsölni. Eltartott hónapokig, aztán megint semmi!

2011. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak fals tesztek is. De pl. ha mehen kivulim van akkor azt ki tudja mutatni a teszt? :)

Bocsi, ha kicsit zavarosan fogalmaztam :)

2011. aug. 24. 14:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem mutatja ki hogy hova agyazodott be.

De ha veszek egy tesztet, hogy lassam nem-e mehen kivuli all fenn akkor tok mind1 milyen tesztet veszek? (A mehen kivulinel egyik tunete, hogy verzel de a teszt pozitiv) Ezert is veszelyes. Es mi ismet probalkoztunk igy kicsit parazom :)

2011. aug. 24. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy én vagyok homály de még mindig nem tiszta!

Kedjük az elejéről, mert ahogy látom neked sem mindent tiszta. Szóval a teszt ugyanúgy pozi lesz, ha méhenkívüli a terhesség,mintha nem az lenne.

És nem feltétlen jár vérzéssel. Unokatesómnak két hónapja volt, neki begörcsölt a petefészke körül úgy,hogy alig bírt felkelni. De nem vérzett. Szóval sajnos nem lehet tudni,hogy hova ágyazódott be. Én többek között azért is mentem viszonylag korán dokihoz, ahogy pozi lett a tesztem!

Továbbra is mondom,ha neked nega a teszted és rendes vérzésed van,akkor csak erősebb mensi. Ha annyira fáj,hogy nem bírsz kiegyenesedni,akkor menj dokihoz!

2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
63%
ki kell hogy mutassa a teszt, ez hormon- és nem helyfüggő. ha ez sem nyugtat meg, nyugodtan fordulj orvoshoz, az a dolguk, hogy segítsenek (ha csak szóban is).
2011. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

volt méhenkívülim, de nem teszteltem, mert időre jött meg a menzim, 0 fájdalommal, de időben el is múlt. aztán megjött megint, nagy fájdalommal nagyon erős vérzéssel kb 6 napig, majd további 1 hétig barnáztam. ekkor mentem dokihoz, de hétvége lévén nem tudtak ultrahangozni. Hétfőre szétrobbant a petevezetékem---> majdnem 5 órás életmentő műtét, de esküszöm az utolsó pár napban már nem fájt annyira ( talán azért sem erőltették a dokik az UH-t.

Állítólag a terhességi teszt épp úgy kimutatja mint a rendes terhességet.

2011. aug. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ok. Akkor veszek egy tesztet :)

Mar epp venni akartam, mert remenykedtem, de kozben megjott.

Viszont mint mar irtam nagyon fajt es mar azelott vagy egy hetig a derekam is fajt. Az ejjel szurt a petefeszkem es fajt a vegbelemnel is :(((

Nagyon remelem, hogy megsem mehenkivuli es az elso HSZ ironak lesz igaza es ez most csak egy nehezebb havi mert mehen kivulit nem szeretnek...

Koszi szepen az eddigieket mindenkinek!!!!

2011. aug. 25. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!