Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rendszertelen menstruációt...

A rendszertelen menstruációt egyenesbe hozhatom úgy, hogy a cickafarkfű és palástfű teát együtt iszom meg?

Figyelt kérdés

Olvastam olyat, hogy vki mensi 1napjától 14.napig cickafarkfűt ivott majd palástfűt amíg meg nem jött. De olyat is láttam, hogy vki összekeverte a 2 teát és azt itta. Most akkor tényleg lehet összekeverve inni?

Fontos lenne, mert ma jött meg és innom kéne, csak nem tudom h csak cicafarkot vagy mind2.

Előre is köszi!!


2012. jún. 12. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak be akarod állítani, akkor lehet mindkettőt egyszerre inni. A babára vágyó nők szokták felváltva, úgy segíti a teherbe esést.
2012. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először meg kellene tudni a rendszertelenség okát, nem?!
2012. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek segített, nekem nem, pedig ugyanannyit iszunk, ugyanúgy, mert együtt lakunk kollégiumban. De még bízom benne. Nálam még nem találták meg egyébként, hogy mitől rendszertelen, és egy próbát szerintem megér. Nevetségesen olcsók ezek a teák. Egyébként ihatod külön-külön, illetve keverve is, ha nem akarsz teherbe esni.
2012. jún. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!