Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Júni 10. én...

Csibucka kérdése:

Lehetek terhes? Júni 10. én kellett volna megjönnie

Figyelt kérdés

4 napja késik a menzeszem,jobb oldalon petefészeknél szurkáló érzésem van,olyan mintha meg akarna jönni,de semmi.Fehér szagtalan folyásom van,sosem szokott késni se gyogyival se gyogyi nélkül,most van ilyen először és nem tudom mikor teszteljek...

Nagyon fáradékony vagyok,reggelnte mikor felkelek szédülök,és nagy az étvágyam:)mellfeszülésem nincs,de teltségérzéssem minden este.

Segitsetek mikor teszteljek,és milyen tipusú tesztet vegyek.

köszönöm



2012. jún. 13. 07:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Már nyugodtan tesztelhetsz, a legjobb, ha reggeli első vizeletet használsz. Mindegy milyen tesztet veszel, mind ugyanolyan jó, a legolcsóbb Rossmannos vagy DM-es teszt is megfelel.

Szóval holnap reggel tesztelj, és kiderül, hogy baba van-e a dologban. :)

2012. jún. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Már 3 napja is tesztelhettél volna, mert kimutatná. Ha negatívat mutat, de továbbra sem jön meg, akkor minimum 2 nap kihagyással ellőhetsz egy tesztet. Ha két hét múlva sem jön meg, de a teszt negatív, akkor menj el a dokihoz. Ha a teszt pozitív, akkor elég a legutolsó mensi első napjátott számított 7 hét után menni.


Egyébként nem hiszem, h terhes vagy, szerintem csak késik.

2012. jún. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bármitől késhet, ki is maradhat. Volt hogy két héten keresztül PMS jellegű tüneteim voltak mire megjött. Pont aznap, amikor a terhestesztet csináltam.


Én is azt tanácsolom, csinálj egyet most, és ha negatív ismételd meg pár nap múlva. Aktustól számítva 2 hét mire kimutatja, de ha a jelek amit érzel arra utalnak, akkor már el kellett telnie kb. annyinak.


3-as!


Na, na! Csak akkor ér rá annyit várni az orvossal, ha meg akarja tartani! Ha nem, akkor azonnal mennie kell. :/

2012. jún. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Upsz, én voltam a hármas. Akkor kettes.
2012. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)


Köszönöm a kommenteket.

csináltam egy terhességi tesztet nem bírtam ki:)

Gabriel nevezetűt:

és halványan de jól kivehető rajta a 2. csík:))))))))))

de még nem merek örülni pár nap múlva csinálok mégegyet,vagy ti mit ajánlotok???

boldog vagyok

2012. jún. 13. 13:00
 6/16 anonim ***** válasza:

Juj, gratulálok! A halvány csík is csík! :)

Én a helyedben 2 nap múlva megismételném a tesztet, de reggeli első vizeletből! Akkor már biztosan szép erős csíkot kapsz. :)

2012. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
gratulálok:)
2012. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

3-as, már miért ne várhatna 7 hetes korig, ha el akarná vetetni? Ahhoz, h az orvos abortuszt csináljon ki kell várni a szívhang megjelenését. Ha pedig megtartja, akkor is elég csak a 7.héten menni. Terhesambulancián dolgoztam, tudom, amit tudok.


Kérdező, gratulálok!

2012. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyugi nem akarom elvetetni:) sőőőőt, a párommal 2 hónapja kezdtünk bee a babaprojektbe úgy örülünk neki....
2012. jún. 13. 14:44
 10/16 anonim ***** válasza:
Mázlista! :) Terhességi vitamint már vehetsz, nem kell megvárni az orvost vele. Ha nem is akarod szedni a terhesség végéig, de az elején jó lesz megvédeni a kicsit vele.
2012. jún. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!