Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Fogamzásgátlót...

Lehetek terhes? Fogamzásgátlót szedek, szerdán végeztem az első adaggal. Pénteken, max. Szombaton kellett volna megjönnie, de még ma sem. Rendesen szedtem mindig. A gyógyszert csak a 20. ( utolsó előtti) tablettánál "teszteltük" a párommal.

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvastam, és orvos is azt mondta, hogy 2 hét után már biztosan véd a fogamzásgátló. Utánaolvastam, és előfordulhat, hogy a tabletta menstruáció kimaradást eredményez, sőt olyan bejegyzésre is akadtam, akinek szintén az első hónapban volt kimaradása. Volt már valakinek hasonló esete? Ugye nagyon valószínűtlen a terhesség?
2011. ápr. 3. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de ha az első levelet szedted be, honnan tudod, hogy mikor kellene megjönnie?...

A saját ciklusodat elfelejtheted, amíg a tabit szeded. Ugyanis a tabi leállítja a saját ciklusod, és csinál egy mesterségest.

Tök változó, hogy kinek melyik napon jön meg a szünetben. Akkor aggódjál, ha a 7 nap alatt nem jön meg.

2011. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Abból gondolom,hogy a betegtájékoztatón és máshol is azt tüntetik fel,hogy a 7 napos szünetben a 2. vagy a 3. napon kell megjönnie,én pedig most érek a 4. nap végére.Köszi a reakciót,az mindenképp megnyugtató h nem szentírás melyik nap kell megjönnie.
2011. ápr. 3. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!