Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, csak...

Fogamzásgátlót szedek, csak jövő héten kellene megjönnie de már 2hete barnás vérzésem van. Felfázástól lehet ez?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál múlt héten,azt mondta semmi gond csak hogy a nyálkahártyám vékony és átengedi a vért.irt ki tablettát,ma fog elfogyni de meg mindig wan az a barnás cucc.fel is vagyok fázva,mert beteg is vagyok.hasam is görcsölget itt ott (felfázás miatt máskor is szokott de ilyen barnás vérzésem nem volt tabi szedés közben) menjek vissza orvoshoz vagy várjam meg míg megjön rendesen hátha utána már nem lesz?
2012. jún. 13. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt az indoklást az orvos mondta "nyálkahártyám vékony és átengedi a vért", akkor sürgösen keress másik orvost, mert ilyen nincs, hülyeséget beszél.
2012. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj másik orvoshoz.Velem 8 éve volt ilyen.

A doki azt mondta a gyógyszer nem szívódott fel rendesen.

Hát terhes is lettem........

2012. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Elmentem orvoshoz,amint láttam,hogy írtatok.ma más rendel nálunk úgyhogy nem a múltkorinál voltam.azt mondta lehet a felfázástól és kaptam injekciót,hogy elmúljon.de még meg kell várnom,hogy megjöjjön a mensim,ha nem lesz rendben akkor vissza kell mennem.
2012. jún. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!