Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Császár előtt epidurális...

Császár előtt epidurális érzéstelenítést kaptam. A helyzet az, hogy azóta érintésre érzékeny a gerincem azon része ahová kaptam. Ennek 6 hónapja. Normális ez?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
sajna igen.nekem pluszban még minden reggelre be is áll,ki kell mozgatnom mert nem tudok fordulni
2012. jún. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég sokszor előfordul, hogy rosszul adják be az érzéstelenitőt, de azért ez nem természetes. Normális esetben meg sem érzed a helyét.
2012. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Testvérem 1 évig érezte a helyét, frontban még most is érzi.
2012. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel... Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 17. 10:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Látom tavalyi kérdés és már válaszokat is kaptál, de azért hozzászólok ha nem gond.

Engem 10 éve császároztak, sajnos rendes uton nem ment a szülés. Az első "lővés" nem sikerült (beletört) ami igen megsértette a gerincemet. Szerencsére nem történt komolyabb dolog, de mai napig fáj és érzem. Az alvás nálam egy rémálom, a hajolásról és a fordulásról nem is beszélve.. Gerinc védőm van és ortopéd matracom ezek valamennyire segítenek. De igen sajnos, valakinek elmúlik valakinek pedig nem. Szerintem jobb ha elmész és megnézeteted magadat. Sok sikert és remélhetőleg nem lesz gond!

2013. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!