Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez most mi volt?...

Szerintetek ez most mi volt? (menstruiáció előjele vagy fertőzés)

Figyelt kérdés

Nos az van, hogy szombaton kezdett sárgás folyásom lenni, gondoltam megint megjön, aztán később barnásabb lett de nem jött meg. Közben egyik nap vagy 1,5 óránként kellett mennem pisilni, meg kicsit fájt is a hasam alul. Keresgettem a neten és találtam egy olyan fertőzést aminek a tünetei teljesen megegyeztek az enyémekkel. De azt csak szexuális úton lehet elkapni és mivel még szűz vagyok ebből gondolom, hogy az nem igen lehet. Nah aztán ma jött a vér. Úgyhogy most nem tudom, hogy mi volt.

Valakinek már volt ilyesmi?

Köszi előre is a válaszokat.

18/L


2012. jún. 14. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A szexen kívül bizonyos kórokozók terjedhetnek nedves törcsi és WC ülőke útján, beszerezhetők ha nem a szokásos higénéjű helyeken járunk, utazás, osztálykirándulás és kihagyjuk az alsó mosást. Ugyanígy hathat a szoros alsónemű, a kevéssé szellőző műszálas-, vagy a tanga bugyi, a birizgáló madzagjával(vizeletből, székletből utaztat bacit a hüvelyig). Végül a hüvely normál flórája-mert van neki- borulhat pl. antibiotikum szedésekor. Remélem ezen szörnyűségek egyikével se találkoztál, és akkor marad egy kicsit fura kezdetű menses.

Igyál sok folyadékot, mosakodj gyakran, minden kencét kerülve csak vízzel. Néha előfordul,ilyesmi ha nem folytatódik, ne aggódj, és maradjunk az előjelnél. :)

2012. jún. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kicsit megnyugtattál. Én nagyon remélem, hogy nem fog folytatódni.
2012. jún. 14. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindig 3-4 nappal a mensi előtt van barnás-sárgás folyás, teljesen egészséges vagyok. :) Neked is lehet, hogy ez volt, de egy orvos sosem árt! ;)
2012. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
persze tudom, de amíg nem muszáj nem látogatnám meg :)és köszi a válaszod
2012. jún. 14. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!