Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasszúrka, nagyobb petefészek,...

Hasszúrka, nagyobb petefészek, hőemelkedés, mellfájdalom, görcsök,2 orvos 2 vélemény melyiket higyjem el? Ultrahang, vizsgálatok, de nem értem

Figyelt kérdés

Elmentem nőgyógyászhoz június 14-én. panaszok: nagyon erős görcs alhason napi 4-5ször, hőemelkedés, állandó mensis érzés. Az egyik orvos szerint megnagyobbodott bal petefészek, ami nem is a helyén van, lejjebb csúszott. másik orvos szerint teljesen normális minden. május 18án volt meg utoljára, napokon belül meg kell hogy jöjjön mert a melleim már fájnak másfél 2 hete, de a papír szerint 3 mm-es a méhnyálkahártyám? ez lehetséges? ezeket az adatokat kaptam: entometrium vastagsága: 3mm

j.o. ovarium: 3x2,4 cm

b.o. ovarium: 5x3,2 cm

szabályos szerkezetű ovariumok:

Douglas folyadék nem ábrázolódik

kismedencében körülírt kóros elváltozás nem látható.

Diagnosis: Sine m. genit

ezek mit jelentenek? semmit sem tudok, csak nagyon ideges vagyok:(


2012. jún. 14. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a Douglas-üregben folyadék van, az valamilyen gyulladásra utal. A leleteid szerint ilyen neked nincs :D A Sine m. genit, az a
2012. jún. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, gyorsan átment! Befejezem: sine morbo genit, vagyis nőgyógyászati betegsége nincs.
2012. jún. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ezek szerint akkor nincs. csak az normális, hogy várom hogy megjöjjön a napokban de csak 3 mm-es a méhnyálkahártyám???:(
2012. jún. 15. 08:27
 4/4 A kérdező kommentje:
ma megjött. fáj is vérzik is rendesen:(
2012. jún. 17. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!