Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erősödő mellfájdalom menzesz...

Erősödő mellfájdalom menzesz alatt? Hőemelkedés, tünetek, de mégis menzesz?

Figyelt kérdés
Azt hittem h nem fog megjönni. tudtam mikor volt peteérésem nagyon sűrűn együtt voltunk a párommal. vasárnap óta kezdett el fájni a mellem, erre tegnap (csütörtökön) megjött. a mellem nem hogy nem fájna már semennyire sem, egyre jobban fáj! reggel kínszenvedés felkelnem annyira érzem! egész héten 37-37,2 volt a hőm egész nap (nemtudom hogy ez számít e), mielőtt megjött akkor sem esett le. hányingerem is volt a héten, és már másfél hete szúrkált a hasam is. tényleg azt hittem h már nem fog megjönni, akkor most ez mi?:(
2011. szept. 23. 08:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi! A nappali hő semmit sem jelent. A mozgás emeli a hőt, ezért van,hogy reggel kell mérni mielőtt kikelnél az ágyból!
2011. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sőt! A reggeli hő sem tuti. Én simán produkáltam amikor nagyon akartam a babát. Sajnálom, hogy megjött.
2011. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!