Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs kérdés! Hogyan...

Menstruációs kérdés! Hogyan tudom elérni, hogy a kelleténél kb. egy héttel KORÁBBAN jöjjön meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy augusztusban három hétre nyaralni megyek, és jelenleg sajnos úgy áll a dolog, hogy pont akkor jönne meg, mikor indulok.

Ez azért van, mert most késik, egyébként pont indulásra elmúlna. (Így is volt tervezve.) Nagyon dühös vagyok, hogy pont most kezd el késni. :(

Szóval, valahogy előre tudom majd hozni egy héttel, vagy legalább 3-4-5 nappal? (Amennyi sikerül.)


Gyógyszert nem szedek, így azzal "játszani" nem tudok, elkezdeni más nincs idő, de nem is nagyon akarnám...

Minden nap forró vízben fürdöm, szóval az nem jön be. :s

Próbáltam csomó mozogni, hogy most megjöjjön időben, de nem vált be. :s

Valami tipp még?


Előre is köszönöm!



2012. jún. 15. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Neked kell alkalmazkodni a menstruációhoz!
2012. jún. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát ez a nyaralás már le van foglalva.

Mellesleg eredetileg alkalmazkodtam hozzá, de mivel most már több napja késik, így elcsúszott az egész.


Tudom, hogy vannak "házi praktikák", ezekre lennék kíváncsi, hogy kinek mi vált be esetleg??

2012. jún. 15. 08:22
 3/14 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy vannak "házi praktikák","


Persze, csak éppen nem hatnak, illetve akiknél "hat" azoknál a "praktikák" nélkül is csúszott volna.


A menzesz idejét a hormonrendszered állapota szabályozza,es kizárólag kivülröl bevitt homonokkal lehetne módositani.


Az meg, hogy a három hét!!! alatt pár napig megvan, nem annyira tragédia, elvégre ennyi idö alatt igen nagy a valószinüsége, hogy valamelyik végén beleesik.

Mellékesen addig még késhet vagy siethet is magától, elöre nem kelll magadat meghülyiteni.

2012. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha több napja késik, pedig nem szokott, akkor elöfordulhat, hogy nem lesz vele a nyaralás alatt gondod, mert lehetsz terhes is.
2012. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Szűz vagyok, úgyhogy az nem esélyes. :D


Egyszerűen késik, és kész, előfordul, csak most pont rosszkor.

Mondom, a három hét ki volt számolva.


A kérdésre válaszoljatok, kérlek!

Feladat: jöjjön meg 3-4 nappal legalább ELŐBB!!

(Késleltetni pl. tényleg lehet citromlével, de most nagyon vigyáztam, nem ettem/ittam ilyesmit.)

2012. jún. 15. 08:30
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy FELADAT?
2012. jún. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Muszáj mindenbe belekötni??

Úgy értem, hogy: -

ez a kérdésem, -

ezt szeretném elérni, -

ebben kérek segítséget, -

ötletekre lenne szükségem ennek eléréséhez...


Van köztük olyan szinonima, ami megfelelő?


Kérlek titeket, hogy az válaszoljon, akinek van ötlete, aki ért már el hasonlót!

Tudom, hogy lehet, olvastam már, hogy nem tudom milyen teával pár nappal előbb jön, de nem emlékszem.

Keresem a cikkeket közben én is a neten, csak gondoltam, hátha tud valaki valamit.


Nem leszólásra és/vagy beszólásra vagyok kíváncsi!

Aki nem tud segíteni, az ne is írjon.

Felnőtt ember vagyok, nem egy kisgyerek, akinek idegenek nevelgetésére van szüksége.

Köszönöm.

2012. jún. 15. 08:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Forró vizes fürdő, zuhany, szauna. Velem már párszor előfordult, hogy még nem kellett volna megjönnie, de reggel lezuhanyoztam, és mire kiszálltam a kádból, kb. dőlt belőlem a vér, pedig nem is szándékosan akartam előrehozni. Azt mondják, a C-vitamin szedése késlelteti, úgyhogy azt hagyd abba, ha szeded most
2012. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és ne idegeskedj, mert azzal legtöbbször pont az ellenkező hatást éred el. Nem tudom, hiszel-e benne, mindegy is, de azt mondják, néhány ásvány is segít a ciklus előrehozásában: vörös korall, karneol
2012. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A hasprésről szokták még azt mondani, hogy hatásos, de erőteljesen kell végezni és sokáig
2012. jún. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!