Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan 4 hete ég, szúr, ha...

Lassan 4 hete ég, szúr, ha pisilek, szúrkál mindkét petefészkem, semicilim nem használ, (mást nem kaphatok, mert szoptatok), mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kisbabám van, aki még csak anyatejet kap (5 hónapos). Ha nem használ a semicilim (2 doboznyit szedtem be eddig és semmi hatása), nem tudom mi lesz, mert más antibiotikumot nem használhatok szoptatás alatt. Eddig a háziorvos kezelt. Jövő hét elején megnéz a nőgyógyász, csak akkorra kaptam időpontot, de addig megesz az ideg, úgy aggódok.

Tüneteim: égő, szúró érzés, ha pisilek, petefészek szurka, enyhe alhasi görcsök.

Ha valaki tud írni valami tanácsot, annak nagyon örülnék!



2012. jún. 15. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Amennyire lehet, ágynyugalom, meleg bugyolálás, pihenés. Jó hatású a petrezselyemből főzött tea. Kiváló vízhajtó hatása miatt gyorsítja a baktériumok távozását. Ülőfürdő: kamilla, cickafark, és zsálya szárított leveleiből egy jó nagy marékkal áztass le egy órára. Majd melegítsd meg, de ne forrald. Szűrd le, és a liternyi főzetet öntsd egy lavór meleg vízhez. 20 percig ülj benne, ha hűl, engedj hozzá meleget.
2012. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, az előző válaszoló nagyon jó ülőfürdőt javasolt, feltétlenül próbáld ki! Nekem van textilbe varrva egy kg sóm, amit ha gőz felett jól felmelegítesz, és a hasadra teszed a fájó részre, enyhíti a fájdalmat, és gyulladáscsökkentő hatása van. Mindig használom, ha ilyen jellegű problémám van, nagyon bevált!
2012. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Este kipróbálom az ülőfürdőt.

Remélem nem nőgyógyászati dolog áll a háttérbe...


Most látom, hogy rosszul írtam le az antibiotikum nevét, 2x is. :-o szemicilin

2012. jún. 15. 15:47
 4/5 anonim válasza:

Próbáld meg esetleg a tőzegáfonya kapszulát, a húgyutak betegségeire kifejezetten jó. A DM-nek van saját terméke, amennyire fel tudtam mérni, az a legjobb ár a piacon.


A szurka lehet, hogy nem is a petefészked, hanem a húgyhólyagod - sajnos én is szenvedek ezzel minden évben...

Jobbulást kívánok! :)

2012. jún. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta eltelt 2 hét, semmi változás.

Nőgyógyász megnézett, látott egy enyhe gyulladást, kaptam tablettát, utolsó szemeknél tartok, de eddig semmi javulás.


Felfázás tarthat 6 hétig????

2012. jún. 28. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!