Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés után de még szoptatás...

Szülés után de még szoptatás alatt ha hónapok múltán megjön az első menzesz és még mindig szoptatok (napközben 4x, éjszaka többször) a következő azaz 2. menzesz már 1 hónap múlva meg is jön vagy még rendszertelenül lesz meg?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 22:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni. Nekem pl szülés után 8 hétre megjött az első, aztán tök pontosan jött, pedig 6 hónapig kizárólag szoptattam, és utána is még fél évig (míg teherbe nem estem újra). De teljesen kiszámíthatatlan, mikor először megjött, és megijedtem, mert nem tudtam mi ez a vérzés (alighogy elmúlt a gyermekágyi vérzés már menstruáltam) azt mondta a doki, hogy innentől bármi lehet. Mert ugye a nagykönyv szerint nem is kellene még menzesznek lennie. HA van, akkor meg lehet rendszeres s, meg lehet az is, hogy hónapokig semmi, meg az is, hogy folyamatosan pecsételget...
2012. máj. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!