Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS c-vitamint szedek akkor...

SOS c-vitamint szedek akkor avval el lehet tolni a menstruációt?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 19:58
 1/7 A kérdező kommentje:
*C-vitamin
2012. jún. 17. 19:59
 2/7 anonim ***** válasza:

természetesen nem. Különben télen senki nem menstruálna, amikor mindenki marokszámra eszi a C vitamint.

Sokadszorra: hormonális folyamat, csak hormonokkal lehet befolyásolni

2012. jún. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Állítólag igen. Még nem próbáltam.

Előbbre hozni viszont rozmaring teával próbáltam. Első alkalommal bejött, 2 nappal hamarabb jött meg, pedig évek óta tök pontos. Viszont a következő hónapban (nyaralásra gyúrtam) semmi hatása nem volt. Talán ha mákod van 1 napot jelent, de nem számottevő. Alapvetően hormonális kérdés. Doki tud segíteni tablettával....

2012. jún. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm , akkor be is vettem a tasakos C-vitamint!

min2 választ köszönöm !

egyébként még 2 nap h megjöjjön és holnap pedig ,megyünk a strandra!

2012. jún. 17. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon nem! Maximum van egy kis vérzéscsillapító hatása avn a C-vitaminnak nagy dózisban(nőgyógyász javasolta nekem, mert még erre is ugranak egyesek), de eltologatni nem tudod vele, az fix.
2012. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közkedvelt tévhit! Van módja, de nem ez az! :)
2012. jún. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sok C-vitamintól csak erősebb lesz az immunrendszered. Amit meg nem használ fel a szervezeted, azt kipisiled, de a menstruációra nincs hatással.
2012. jún. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!