Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az, hogy közvetlen menstruáció...

Az, hogy közvetlen menstruáció előtt vagy után voltam vizeletvizsgálaton befolyásolhatja az eredményt?

Figyelt kérdés
Délelőtt voltam laborban, délután jött meg. Mikor pár nap múlva meglett az eredmény nagyon rossz volt: csomó hámsejt, leukocita, baktérium, de volt fehérje, fehérvértest, vörösvérsejt is. Azonnal elküldtek urológushoz, újból minta, vizelettenyésztés. Amikor azt az eredményt visszavittem, azt mondta az orvos hogy nincsen semmi bajom, urológiailag. Most ez lehetett a menstruáció miatt, vagy menjek további kivizsgálásokra?
2012. jún. 18. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, befolyásolhatja. Tőlem kérdi mindig a doki, hogy mikor menstruáltam, amikor ilyen eredmény jön ki.
2012. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szabályosan vetted a vizeletedet? Előtte meg kell mosakodni, és az első sugarat a vécébe kell engedni, csak a másodikat a pohárba, különben a bőrödről a mintába kerül az a néhány sejt.
2012. jún. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Húú, nem.. de máskor sem, és még nem jött ki ilyen eredmény. Köszönöm a válaszokat! :)
2012. jún. 19. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!