Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nincs menstruációm? L/20

Miért nincs menstruációm? L/20

Figyelt kérdés
Amióta csak megjött (14), mindig is rendszertelen volt (kivéve persze mikor fogamzásgátlót szedtem, de annak is már több mint fél éve). Most azt konstatáltam, hogy márciusban volt utoljára. Kétszer is csináltam tesztet, nincs babaprobléma. (gondolom 2 már megbízható, biztató eredményt mutathat). Segítsetek! Mit tegyek? ):

2012. jún. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Irány a nőgyógyász! Ezer meg egy oka lehet, például egy ciszta. Ne próbálj otthon kísérletezni gyógynövényekkel vagy szerekkel. Többet árthatsz, mint használsz.
2012. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első hallásra a saját bajom (PCOS és IR) jutott eszembe, mivel minden 10. nőt érinti, és hasonló tünetekkel jár. Nézd meg ezt az oldalt:

www.pco-szindroma.hu


Remélem neked más lesz! Kitartást! (ORvoshoz kell menni természetesen. Ajánlom, hogy ne csak nőgyógyászhoz menj, hanem endokrinológushoz is!)

2012. jún. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

post pill amenorrhea,

azaz


a fogamzásgátló abbahagyása után jelentkező menstruációelmaradás is lehet.


Nekem úgy volt, hogy abbahagytam, még megjött kétszer időben, majd három hónapig nem. Nem hittem, hogy a tabletta miatt lehet, mert azt hittem, hogy akkor egyáltalán nem jönne meg, de az orvos mégis ezt vezette rá a kórlapomra.


Menj el, vizsgáltasd meg magad!

Lehet, hogy gyógyszeres segítségre (nem fogamzásgátló) lesz szükség, hogy újra beindítsák a peteérésed.

2012. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: a post pill amenorrheát a tabi okozza, de mivel a kérdezőnk előttem sem volt rendszeres, nem ez a gond.

Orvoshoz kell menni.

2012. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi lett végül? Nekem is ezek a tüneteim!
2014. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!