Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mért "szőrös" a mellem?

Mért "szőrös" a mellem?

Figyelt kérdés

Ezt persze nem úgy kell érteni, hogy pl. annyira, mint egy kéz vagy láb, de olyan kis szőrök vannak rajta.

Amúgy ezt le szabad szedni hideggyantával??

Ja, amúgy lány vagyok


2008. ápr. 28. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Örökség, az őseidtől.

Vigasztaljon, hogy a fiúknak több van.

Le szabad szedni, de szerintem igen fájdalmas lesz. De mekkorák azok a szőrök? Mennyi van belőlük, és milyen színűek?

Arra nem gondoltál, hogy egy finom simogatást hogyan fogsz ott érezni? Megsúgom: a fiú tenyere nem szőrös (már a jobbaké :-()

Ha egy finom pihe van rajta, vagy ha teljesen csupasz: ég és föld, az érzésben!

2008. ápr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökcsipesz????
2008. ápr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát azért gáz ez, mert nagyon fehér bőrű vagyok, de a szőrök meg sötétek.

szemöldökcsipesszel meg eltartana egy darabig...

2008. ápr. 28. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szemoldokcsipesszel neki esnel... hat nem biztos hogy kibirnad visitas es bekakilas nelkul... Menj el kozmetikushoz, szerintem o megcsinalja.
2008. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sajna ilyen problémám van...momento nekem alig fáj!Nekem is csak pár van de ki akarom próbálni az epillátort mert hát én is borzasztóan fehér bőrű avgyok és feketék a szörök...sosrtárs :D
2008. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát csajok én kb 8 éve szedem a fanszörzetemet szemöldökcsipesszel, persze csak a vágásig.Hozzáteszem ez nekem eléggé lent kezdődik, és alig nő már pár szál szőrőm.Hál'istennek.Nagyon ki tud kopni.Az a lényeg, hogy borotvával véletlenül se.Esetleg még ha bírod a fájdalmat akkor epillátor vagy gyanta.Nekem eggyesével nem fáj annyira mint mondjuk egy gyanta tépés.
2008. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát nekem is ilyen problémáim vannak!

Sajnos én idióta egyszer borotvával próbálkoztam de nem volt jó ötlet!

aztán 1napja megpróbáltam epilátorral.

miért lehet az, hogy még most is olyan mintha libabőrös lenne és piros.

?

2011. ápr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!