Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma nagyon fájt az alhasam. A...

Ma nagyon fájt az alhasam. A barátnőim mondták, hogy akkor nekem meg fog jönni. Nagyon félek! Mi van ha tényleg? Már szőrös vagyok, van egy pici mellem is! Szerintetek tényleg meg fog jönni? El kell mondanom anyukámnak? 11/L

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi lesz, ha tényleg? Hát akkor néha vérezni fogsz egy kicsit.

De ne aggódj már, tök normális. Inkább örülj neki, hogy lassan nő leszel:)

Szerintem mondd meg anyukádnak, még is csak jobb megkérdeni, hogy vegyen neked megfelelő betétet, mint az ő tamponjait lopkodni, nem?:)

Meg azért tud segíteni, ha van vmi. Pl nagyon görcsölsz :)

Szóval mondd meg neki, hogy fáj a hasad, és lehet, hogy hamarosan megjön:)

2010. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? 11 évesen akár már meg is jöhet a menstruációd, de a hasfájás nem feltétlen ennek a jele.

És igen, beszéld meg anyukáddal. Semmi szégyen nincs ebben, ezen minden nőnek át kell esni. És lassan te is nő leszel. Ennek örülj. És a cicijeidet se szégyeld, húzd ki magad, lássa mindenki micsoda csinos kislány vagy.

52/N

2010. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A barátomnak is fáj néha a hasa, pedig fiú, és neki nem hiszem, hogy meg fog jönni :) Szóval akármi mástól is fájhat a hasad.


Amúgy meg ha megjön az nem nagy szám. Attól nem kell félni. Kell venni betétet és ennyi. No meg ha elmondod anyukádnak, akkor nem lesz semmi, hisz ő is nő, neki is megvan. :)

2010. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de akkor is tartok tőle:( Soha nem vehetek majd fel shortokat nyáron:(.
2010. jún. 2. 15:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért ne vehetnél? Ha kicsit tapasztaltabb leszel, próbálkozhatsz a mini tamponnal. Azt szüzeknek is lehet:)

Amúgy is lehet, hogy most megjön, aztán fél évig nem lesz semmi:) Az első pár évben nem biztos, hogy rendszeres lesz:)

2010. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ha nem rendszeres és éppen akkor jön mikor a Balcsiban úszom?
2010. jún. 2. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:

heh.nekem is 11 évesen jött meg.nyugi nem vészes.kibírsz egy hónapban 4-6 napot.mindennő életében eljön ez a pont.sajnos ez ellen nincs mit tenni.ennél még sokkal rosszabb jön,ha kicsivel nagyobb leszel ;]

14/L

2010. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

jajj ne félj ettől, egyébként tuti nem fog csak úgy megjönni a balcsi közepén xd hiszen általában reggel vagy délelőtt jön meg a menstruáció és elején még kevés lesz, ne aggódj, nem lesz hirtelen fél méteres vértócsa a vízben körülötted

és mindenképp mondd el anyudnak, nem értem ez miért kérdés

2010. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy meg fog jönni a menstruációd. Nyugodtan mondd el Anyukádnak, Ő is nő és menstruál. Ezt nem kell szégyellni, mert teljesen természetes dolog!
2010. jún. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is mond el anyukádnak! Vagy nővérednek,ha van.

Amúgy annak akinek már több éve megvan,annak meg az a természetes.Akkor ijed meg mikor nem jön meg. :)

2010. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!