Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami bajom? (bővebben...

Lehet valami bajom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha elhanyagolom a hüvelygombát.Mármint ha nem kezelem és nem törődök vele.

2012. jún. 19. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen! Akár meddő is lehetsz!
2012. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bizony igaza van az elsőnek. És még egyéb szövődmények is lehetnek.
2012. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És szerintetek elég ha Canesten Combi krémet kipróbálom? Nem szeretnék orvoshoz menni.
2012. jún. 19. 10:57
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

De el kell menni orvoshoz!!!

[link]

Ezt olvasd el! Első voltam.

2012. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mivel 14 éves vagyok és SZERINTEM hüvelygombám van ezt elég kellemetlen elmondani anyukámnak.És azt szeretném kérdezni,hogy ilyenkor nőgyógyászhoz kell menni igaz ? És ott mit csinálnak ?
2012. jún. 19. 11:04
 6/15 anonim válasza:
Tutira azert nem akarsz elmenni orvoshoz, mert szegyenlos vagy...De gondolj bele, ez csak neked furcsa, az orvos rengeteg ilyet latott mar!! Amugy egyszer mar nekem is volt, es ugy voltam vele, hogy veszek egy canesten kombit, es ha elfogyott, de nem mult el, akkor elmegyek az orvoshoz...Nekem 2 nap alatt elmult, igy aztan nem mentem, es nem is ujult ki a gomba.
2012. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, nőgyógyászhoz kell menni! Anyukádnak is nyugodtan elmondhatod, hiszen senkibe sem bízhatsz jobban, mint benne!

[link]

[link]

Ezeket olvasd el! Első voltam megint.

2012. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
6/6-os vagyok. Igen, nogyogyaszhoz. Csak megnezi, es valoszinuleg ir fel kremet. Ennyi az egesz:)
2012. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Utolsó válaszoló: És csak kivülről vagy belülről is megnézi?

2012. jún. 19. 11:13
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szétnyitja a doki a szeméremajkaid, de nem nyúl fel a hüvelyedbe, de kenetet vehet a hüvelybemenetedről. Első voltam megint!
2012. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!