Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebből később lehet valami bajom?

Ebből később lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Egy-két éve csináltam egy butaságot.

A kutyámat beengedtem a lakásba, bementem a fürdőszobába és behívtam a kutyát is. Levetkőztem, leültem a földre és odahívtam, majd hagytam hogy nyaldosson ott.. Igazából akkor még fel sem fogtam hogy ebből bajom is lehet, még nagyon gyerek voltam. 11 éves lehettem.

A későbbiekben ebből még lehet bajom ? :(

(nem kamu kérdés, primitív válaszolók kíméljenek)

14/L


2012. jún. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Testi és pszichés egyaránt.
2012. jún. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Aki h. lyeségeket válaszolnak, azok ilyenkor mit éreznek, vagy nem látják milyen dedósok?
2012. jún. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Írtam fent is hogy nem kérek buta válaszokat.

Nem vagyok érett nő, tudom hogy gyerek vagyok csak már több dologgal tisztában vagyok mint 3 évvel ezelőtt.

Nem fake kérdés.

2012. jún. 10. 17:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem viccből írtam amit írtam. Elkaphatott olyan fertőzést ami rejtve maradt azóta. Ezenkívül az állatokkal való szex talán a legbetegebb perverzió, márpedig ez súrolja a határát, ezért úgy gondolom, hogy pszichésen problémákat okozhat.
2012. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

testi bajod már lett volna,lelki még lehet mert ha így 3év távlatából még foglalkoztat akkor később is fog.

bár lehet hogy nem bajod lessz,hanem a kutya sexre fogsz gerjedni.

2012. jún. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

18:03-as válaszoló :

Igen, te voltál az egyetlen aki normálisan válaszolt a kérdésemre. Köszönöm.

2012. jún. 10. 18:06
 7/9 anonim válasza:

Baz+ örülj neki h nem tömött meg. Én olvastam hasonló kérdést egy 13 éves srác tollából... hidd el nem akarod

tudni mit csinált vele a kan.

2012. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, leírhatnád a történetet üzenetben. Megköszönném.
2012. jún. 10. 18:34
 9/9 anonim válasza:
Volt egy nő, aki megdugatta magát a kutyájával. Allergiás volt rá, és belehalt. Ez nem vicc. De e valószínűleg nem vagy az, szóval testi bajod már nem lehet.
2012. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!