Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem rég volt egy hüvelygombám....

Nem rég volt egy hüvelygombám. Kaptam rá Canestent. Előfordul, hogy előjött még1x?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete volt egy gombám. viszketett, folyásom volt. kaptam canesten kombit.. rá pár napra a viszketés elmúlt, de a folyás megmaradt. elmentem újra nődokihoz és ismét kaptam kombit. most használtam 3 napig utánna a 4. napon megjött a mensim. előfordulhat, hogy a mensi után lesz még folyásom vagy bennem maradt a gomba?:S
2008. ápr. 28. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tapasztalatból mondom, hogy a hüvelygomba nagyon makacs egy dolog, visszajön, bennmarad, stb... :(
2008. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért kell rossz topicba irni...
2008. ápr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jó.. bocs..

legközelebb máshova írom

2008. ápr. 28. 20:19
 4/7 anonim válasza:
azám.ottmarad és az istennek sem lehet kiirtani.tapasztalat.
2008. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem betadine hüvelykúpot írtak fel, próbáld meg, hátha segít. Ettől még hajlamosabb leszel rá most már...uszodában, nyílvános wc-n csak óvatosan, és a legnagyobb higiéna mellett.
2008. ápr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mármint mitől?
2008. ápr. 29. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elözö válaszolo ugy értette szerintem innentöl leszel érzékeny.Aki egyszer megkapta,meg is fogja.Vigyázz magadra.Antibiotikum szedésénél is elöjöhet.Fürdés után mindig törölközz szárazra.Használj intim mosakodo géleket.Ha neked van a partnert is kezelni kell.Vigyázz ne fázz fel.Lehet,hogy gombás maradtál a kurát nem szabad abba hagyni.
2008. máj. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!