Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszajött a hüvelygombám,...

Visszajött a hüvelygombám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron nyaraláskor elkaptam egy fertőzést,ahol a dokim 6 pimafucin kúpot írt fel és ginoxyn krémet. A krémet utána még 1 hétig használtam. Ugyanúgy volt folyásom,azt hittem,a sima fehér,akkor nem mentem el dokihoz,de aztán nagyon erősen elkezdett folyni,így 1 hete visszamentem.

Meg se vizsgált,már is mondta,hogy echte gomba.

Ez egy másik nőgyógyász volt,ő csak 3 pimafucin kúpot írt fel.Én ezt kevésnek találom a kezdeti 6hoz + pimafucin krémet.

A kúpok elfogytam,a krémet meddig kell használni?

Még mindig úgy érzem,hogy meg van a gomba,ill.mikor kéne elmúlnia,hány hét alatt? Mert orvosváltással akkor megyek másikhoz,mert őrület,hogy nem múlik el.

Köszönöm!

18L


2011. okt. 14. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
A tüneteknek már el kellett volna múlni a 3 kúptól. Menj vissza a dokihoz, de még jobb, ha keresel egy olyat, aki tenyésztést is csinál.
2011. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nehéz kikezelni, hetekig eltarthat.

Sőt én hajlamos vagyok is rá, ezért mindig visszatér, pedig a párom is kezeltük rá.


Én - ha épp elmúlik - használok intim törlőkendőt minden együttlét után, gyakran váltok törülközőt.

Vettek kenetet egyébként?

2011. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem,ránézésre mondta. Az a baj,hogy foggalmam sincs,elmúlott-e ,mert folyás az van,de eddig is ugyanilyen folyásom volt,csak mostmár nincs olyan sok,és egyáltalán nem viszketett,én túl sok folyás okával mentem a dokihoz.

A krémet 2 napja használom, nem tudom meddig kenegessem.

2011. okt. 14. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Közel sem biztos, hogy (csak) gombád van. Kenettenyésztés kellene. Nekem is csak gombára utaló tüneteim voltak egyszer, aztán tenyésztésből kiderült, hogy baktérium is van benne.
2011. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza orvoshoz!
2011. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menj el a bőr - és nemibeteg gondozóba vagy találj egy normális nőgyógyászt ... ha nem vizsgál meg, akkor keress mást
2011. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!