Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak még? Elegem van...

Mit csináljak még? Elegem van nagyon ebből!

Figyelt kérdés

Szóval másfél éve,hogy szenvedek felfázással,ami mára már nem egy közönséges felfázás,hanem krónikus hugyúti fertőzés.

Voltam vele régebben háziorvosnál csak az antibiotikumot írta fel,elmentem egy nőgyógyászhoz,ő szintén,míg nemrégen elmentem egy másikhoz,aki mondta,h több antibiotikumot ne szedjek,mert nem jó,felírt vmi más gyógyszert. Csakhogy ez a gyógyszer sem hat,valószínűleg,mivel már 1hete,hogy akármikor fexem le,(hajnal 4-kor, este 10-kor) mindig felkelek hajnalban SÍRVA!!!,mert pisilnem kell és utána annyira fáj,hogy nem tudok mit csinálni. Vagy várom,hogy enyhüljön és vissza tudjak aludni (ami kb másfél óra) vagy nem is alszom vissza. Most az a helyzet,hogy 10-kor keltem,elmentem vécére és megint borzasztóan fáj!!!! Annyira fáj,hogy már sírhatnékom van,éppen nem sírok még,de nem sok híja van. Mi a fenét csináljak már??? Mikor lesz már ennek vége??? Itt a nyár,nem akarom a nyaramat a 4 fal között tölteni!!! Szeretnék járni fürdőbe,sétálgatni ahogy a többi fiatal teszi!!! Elegem van!!!! LÉGYSZI SEGÍTSETEK!!!


18/L


2009. júl. 6. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!en mindenkeppen azt mondom nezz korul itt a neten...olvass utana milyen gyogynovenyekbol csinalhatnal furdot magagadnak...baratnom hasonlo problemaval kuszkodott sajnos nem emlekszem mibol keszitette a furdovizet de egy heten keresztul reggel este abban ult es elmult a problemaja...bar hajlamos o is afelfazasra, meg a fertozeskre....ugyelnie kell ra hogy mindenutt nagy legyen a tisztasag, megis az ilyen homeopatias dolgok hasznaltak neki.Probald meg....nagyon rossz erzes en is voltam igy par napot.Remelem elmulik.

Tracy

2009. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt fertőzésem bár nem ennyire komoly mint a tiéd. Nekem is antib. akart felírni a doki de én nem akartam szedni mert babát tervezünk és nekem így nem fér bele. Olvastam a vörösáfonya jótékony hatásáról ilyen esetben. Vörösáfonya levet akartam venni, de csak kapszulát kaptam. Elkezdtem szedni és a következő vizeletvizsgálatom eredménye teljesen jó lett. El sem akartam hinni, azt hittem rossz leletet adtak, de az enyém volt. Olvass utána, próbáld ki nincs mit veszítened, de szerintem tényleg hatásos! Remélem segítettem!!
2009. júl. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyon aranyosak vagytok! Csak az a helyzet,hogy nekem a vizeletvizsgálat sem mutat ki semmit,elvileg makk egészséges vagyok,miközben úgy érzem magam,hogy majd' meghalok!!! :'((
2009. júl. 6. 11:02
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
ha még lehet kapni, akkor GYNEVAC injekció kúra. háziorvos is felírhatja.
2009. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
kamillateás ülőfürdőt nagyon tudom ajánlani! azt próbáld de tényleg folyamatosan ücsörögj benne sokat a jó melegbe és lepjen el ott lent mindent. jobbulást!
2009. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is ugyanez volt a gondom, vizsgálat nem mutatott ki semmit, elküldött az orvos haza hogy ne szórakozzak mert nekem semmi bajom nincs. Végigcsináltam a hat hetes sós vizes ülőfürdő-kúrát és az segített. Szedtem hozzá tőzegáfonya kivonatot és ittam a csalánteát. Mostanában nem jött elő a felfázás. Ha egy picikét is érzem a tüneteket, azonnal megiszok egy nagy bögre csalánteát és másnapra nem érzek semmit. Hosszú idő alatt gyógyultam meg, 17-20 éves koromig tartott.
2009. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! Kipróbálok mindent,valamelyik hátha hatni fog!! :S :( :)
2009. júl. 6. 12:00
 8/18 A kérdező kommentje:
Egy kérdésem lenne még! Az ülőfürdőkben mennyi ideig kell vízben lenni?
2009. júl. 6. 12:01
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hát erre nem tudok jó választ adni (kamillateás vagyok), én modnjuk más miatt ültem benne (gyulaldáscsökkentés). szerintem úgy csináld, hogy úgye megcsinálod a teát, hát nem tudom... olyan 2-3-4 l-et amenynit engedhetsz amgadnak azt beletöltöd kádba és arra mgé annyi meleg vizet, amennyi úgy ellep. aztán szerintem amig nem érzed h kezd hüvös lenni, addig csücsölj benne, vagy eresz rá még egy kis melegvizet. aztán ezt napi 2x minimuim, de ha teheted többször csináld meg. remélem segít!
2009. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! én is nagyon remélem... :((
2009. júl. 6. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!