Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem tud elaludni? 6,5...

Miért nem tud elaludni? 6,5 hónapos. Eddig kézben ringatva aludt el. Ebből elegem lett mert feszegette magát folyamatosan ezért rászoktattam őt arra, hogy cumizzon és lerakom melléfekszem, simogatom, van alvós macink csend nyugalom.3 hétig működött.

Figyelt kérdés
dobálja magát összevissza, becsukja a szemét egy percig úgy marad már nyitja is és úgy csinál mint aki aludt 3 órát.. néha olyat dob magán hogy megijedek. persze folyamatosan nyűgös a nem alvástól. rettegek ha jön az alvásidő. újra ringatni nem akarom neki se jó ha ahhoz szokik hozzá. néha már annyira álmos hogy csukott szemmel dobálja a testét és úgy ordít.NEM JÖN A FOGA.mi baja lehet? ez a görcsös rángatózás normális?
2010. nov. 22. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amikor ezt csinálja, utána mennyi idővel alszik el?
2010. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
most éppen egy óra 15 perc volt mire sikerült elaludnia. simogatom énekelek, suttogok neki szerelmes szavakt, semmi.
2010. nov. 22. 17:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, én is kézben ringatással kezdtem, de az is csak egy pár hétig ment, aztán ugyanúgy feszítette magát mint a Te babád. Tegnap 2 óra hosszát tartott az elalvás...van amikor könyebb, de akkor meg éjszaka nehéz visszaaltatni.Az én babám 6hós, de mostanában sokkal nehezebb mindig mint az elején...Szerintem ez egy időszakos problémánk...REMÉLEM!!!
2010. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezeket mi is próbáljuk,de néha semmi. Én már annyira elszoktam fáradni éjszaka, hogy hullik a könnyem tehetetlenségemben...Egyébként mindig ilyen nehezen elalvos volt a babád? Nappal is ilyen nehéz mindig?
2010. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Babakocsit próbáltad már?
2010. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mindig nehezen elalvós volt de nem ennyire. babakocsizás működött ez volt az egyetlen ments váram, de ilyen esős hideg időben nem viszem ki. és most már ilyen idő lesz ugye folyamatosan? hideg az oké, de szakad az eső. az a legrosszabb hogy a családom is utálja már ezt. nagylányom menekül a szomszédba, férjam nem nyúl hozzám mert félünk hogy felkel és akkor mi lesz?
2010. nov. 22. 17:21
 7/11 anonim ***** válasza:

aludj jól gyermekem c. könyv és homeopátia coffea ch 5. vagy opium ch 5-ös napi 1 bogyócska

ha a könyvet nem találod írj e-mail címet elküldöm

2010. nov. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is csak a babakocsi működik, úgy oldom meg, hogy a lakásban is abban tologatom, mert különben szerintem nem lenne egész nap alvás.Érdekes, mert én minden ilyen megoldástól idegenkedtem(hozzáteszem nem kellett ilyen megoldásokhoz folyamodnom...eddig), de ha egyszer tényleg nincs más lehetőség... Esetleg a dokid nem tud segíteni?
2010. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Éjszaka mennyit alszik?
2010. nov. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
éjszaka alszik kétszer háromszor kel fel.
2010. nov. 23. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!