Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan helyezzem fel magamnak...

Hogyan helyezzem fel magamnak a tampont? SÜRGŐŐŐŐs!

Figyelt kérdés
Először csinálom anyukámat nem tudom kérni mert, meghalt apukámmal élek kérlek segítsetek SÜRGŐŐŐS !!! Köszönöm előre is az (értelmes) válaszokat .

2012. jún. 21. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát először az ujjaddal kellett volna felnyúlni a puncidba, hogy kitapasztald, hogy milyen a hüvelyed, és merre tudod dugni az ujjad. Arra kell a tampont is. Szerintem most hagyd ki a fürdést és ha legközelebb strandra mész amikor menstruálsz, próbálhatod a tampont.
2012. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Káár....... :/// azértköszönöm :)
2012. jún. 21. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld guggolva vagy a wc-n ülve. Egyik kezeddel húzd szét a szeméremajkaid, a másikkal dugd fel a tampont felfelé és kicsit hátra. Azt nagyon fontos tudnod, hogy tamponnal maximum egy órát lehetsz csak vízben! Ha kijössz, töröld meg a puncidat intim törlőkendővel és ha újra vízbe akarsz menni, új tampont tegyél be! Első voltam.
2012. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Remélem azt nem kell mondanom, hogy csak tiszta kézzel nyúlj a tamponhoz és a puncidhoz! :)
2012. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nagyon félek hogy fájni fog ... tényleg igaz ez ???
2012. jún. 21. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha ellazulsz, és nem félsz, akkor nem fáj. Első voltam megint.
2012. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
.......mert sokan mondják
2012. jún. 21. 13:33
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 21. 13:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok. Attól is függ, hogy mekkora a nyílás a szűzhártyádon. Átfér-e rajta könnyen a tampon. Ja és a hüvelyed legyen elég nedves. Tehát csak akkor használj tampont, ha erős a menstruációd.
2012. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!