Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SÜRGŐŐŐŐS! Milyen hatásos...

SÜRGŐŐŐŐS! Milyen hatásos módszer van, a menstruáció előidézésére,1 nap alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon összevissza van a ciklusom, van hogy hónapokig nincs, máskor akár két hétig is. Voltam vele nőgyógyásznál, de semmi különöset nem állapitott meg, aztmondta minden rendben van. Legutóbb 4 napja kellett volna megjönnie, de nemjött, és nagyon szeretném hogy még ma megjöjjön, mert jövőhéten nemlenne jó ha esetleg megjönne, mert fürdőbe megyek :S Van vm étel, ital vagy akármi amitől megjöhet? Segitseteek!!
2010. máj. 10. 18:54
 1/5 anonim válasza:
én még nem hallottam ilyesmiről.....de ha megjön használj tampont a fürdőben....
2010. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
fürödj jó meleg vízben és esetleg nézz a netről pár hastáncos vidit és próbáld meg leutánozni.
2010. máj. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, egyébként szedek GYNEX cseppeket, az állitólag jó rá.
2010. máj. 10. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én se hallotam arról, hogy lehetne siettetni. Esetleg késleltetni. Na olyat már hallotam Azt is csak gyógyszerrel (doki írhatja fel). A legjobb mégis csak a tambon. Ennyit tehetsz...

Azért mert nem jön "normálisan" pedig ne agódj! Lehet, hogy csak még nem állt be. Vagy pedig tól rendszertelen az életed. ez is nagyban befolyásolja.

2010. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, leírtuk mér ezerszer, miért nem olvastad el a hasonló kérdéseket, amiket feldobott a rendszer?
2010. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!