Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilen melegben rettenetesen...

Ilen melegben rettenetesen tudok izzadni, és ez sajnos a ruháimon is meglátszik. Próbáltam már mindenféle izzadásgátló szert, Rossz a pajzsmirigy működésem? Az ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A nap folyamán többször is tusolok,állandóan hűtöm a lakás kondiját,mégis nagyon tudok izzadni.

#izzadás #kánikula #foltok a ruhán
2012. jún. 21. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Talán mert meleg van. Semmi baja a pajzsmirigyednek, mit pánikolsz egy kis izzadástól, természetes folyamat.

Ha tusolsz, meleg vízzel tusolj.

Ha iszol, forró teát igyál.

Hülyén hangzik, de minél jobban hűtöd magad tusolással és hideg cuccokkal, annál intenzívebben fogsz izzadni.

2012. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Köszi, ez nekem is segített!! :-)
2012. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hőségben mindenki izzad. Az lenne gond, ha nem izzadnál.
2012. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erős izzadás ellen solutio antisudoricát ajánlom, gyógyszertárban kapható :)
2012. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
izzadas ellen jo a cinkes kenocs is... mar tobb helyen olvastam errol a jo hatasarol is, azutan hogy eltunteti a pattanasokat. Nekem bevalt... Egy probat meger, es nemis draga, De csak keveset kell tenni belole a problemas teruletekre...
2012. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!