Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Robert Klinikáról van valakine...

Robert Klinikáról van valakinek tapasztalata? Milyenek az orvosok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Rendesek, korrektek, olyanok, mint amit egy fizetős helyen elvárhat az ember.
2012. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen,én nyitás óta oda járok és tavaly decemberben ott is szültem.

Nagyon rendesek az orvosok,a szülésznők,a csecsemősök is!

Nagyon tudom ajánlani!

Az orvosom Nega dr.nő volt,de a többi orvossal is(Gabulya dr.Herczeg dr.,Nyéki dr.Fülöp dr) találkoztam és csak jót tudok mondani!

2012. jún. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is ott szültem, nekem volt jó és rossz tapasztalatom egyaránt!

Nem tetszett, hogy a terhesrendelésen sokszor több, mint 1 órát vártam! Mindig várnom kellett, kivétel a genetikai ultrahang és a vérvételek. Ennyi pénzért nekem sok az órás várakozás.

Azt érdemes tudni szintén, hogy amíg teljesen problémamentes a terhességed, addig nagyon kedves mindenki, de ha gondok adódnak, akkor nagyon hamar túladnak rajtad... míg más kórházban esetleg befektetnek megfigyelésre, itt ilyen nincs!

Nincsen gyermekorvos a csecsemőosztályon, csak a császárszüléshez hívják be a dokit. Bármi gond van a babóval, megy a Madarászba, te pedig futkoshatsz utána.

Csecsemősök egyáltalán nem voltak a topon. Ha Nega dokinő nincs, nekem már lehet, hogy műteni kellett volna a mellem..


Ami jó: a szülés utáni ellátás ! Ezzel maximálisan elégedett voltam, a nővérek szuperek! Nagyon értik a dolgukat, nagyon figyelnek rád.

Szülésznők közül az egyik nagyon nem volt szimpi és pont bent volt a szülésemnél. Szerencsére nem végig...

A szülőszoba kissé átjáróház, ha nappal szülsz.

Altatóorvos nagyon aranyos, figyelmes.

Nekem nem volt teljesen problémamentes a terhességem, és bizony volt szakmai kifogásom. Az égieknek lett köszönhető, hogy nem lett baj a babának...és annak, hogy az átlagnál tájékozottabb vagyok és én magam mentem utána a dolgoknak.

Akkor lenne igazi a dolog, ha lenne terhespatológia és gyerekosztály is a kórházban. A következőnél inkább vállalom a puritánabb körülményeket.

2012. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:-) Volt esetleg valakinek műtétje is a Klinikán? Mik a tapasztalatok?
2012. jún. 22. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok. Császárom volt. Az jól sikerült szerencsére.
2012. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem volt mióma műtétem. Maximálisan megtettek mindent, az ébredéskor ott volt a dokim és elmesélte, mi volt. Az más, hogy olyan kómás voltam, hogy nem emlékeztem utólag semmire. A nővérek is rendesek voltak, főleg az éjszakás. Mondjuk nem vitték túlzásba a betegekre való ránézést, volt, hogy egész nap be se jött senki megnézni minket, de ha kértünk valamit, akkor rögtön segítettek.
2012. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne haragúdj meg kedves Első hozzászóló, de nagyon nem értek egyet Veled. Igen is van gyermekorvos (Dr Gál Éva és még másik kettő akiknek nem tudom most hirtelen a nevét) a csecsemőosztályon. Az én szülésemnél ketten is megvizsgálták a kislányomat.

A csecsermősnővérek éjjel-nappal jöttek segíteni (egyet kivéve, de 4 másik körülöttem ugrált, hogy meginduljon a tejem és enyhítsék a fájdalmakat, feszülést a tejbelövellés után). Addig nem engedtek haza, míg meg nem tanultuk a szopizást rendesen, pedig a dokim 1 nappal hamarabb hazaengedett.

A szülőszoba nem volt átjáróház, sőt nagyon meghitt és családias volt. 3 szülésznővel is találkoztam a hosszú vajúdásom során és mindegyik nagyon kedves és támogató volt.

Az ár-érték arányt is nagyon jónak találom a Klinikán, plusz a dokim is szuper, a környezet is pont olyan, amilyennek egy szülészetnek lennie kell.

2012. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, még egy dolog. Koraszülött osztály csak 2 kórházban van Budapesten, ha jól tudom. Csak itt vannak felkészülve a problémás esetekre. Egy magánkórház soha nem fogja felvállalni a problémás eseteket a nyakukba akasztható perek miatt.
2012. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem egyetérteni kell velem, kedves utolsó, de azért engedd meg nekem, hogy más legyen a tapasztalatom, mint neked. Állandó orvosi ügyelet Nincsen! Ezt nyugodtan kérdezd meg.

A csecsemősökre pedig a doki szólt rá, hogy picit figyeljenek már jobban oda.

Én biztos, hogy nem adok ki még egyszer ennyi pénzt, sokkal többet vártam. Örülök, hogy neked jobb tapasztalataid voltak.

2012. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

12 hete szültem a klinikán.

Meg tudom erősíteni,hogy éjjel-nappal állandó orvosi ügyelet van.

Erre rákérdeztünk a terhesgondozás folyamán is,illetve vasárnap hajnali fél3kor értünk a klinikára,ahol ott volt az ügyeletes szülész-nőgyógyász,szülésznő és csecsemőgyógyász is.

Maximálisan meg voltunk elégedve a munkájukkal,nagyon sokat segítettek,igazán jó emberek dolgoznak ott.

Elhiszem,hogy negatív tapasztalatod volt,de nagyon meglepődök,mert velünk végig mindenki nagyon kedves volt.

2012. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!