Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni a nem kívánato...

Mit lehet tenni a nem kívánatos nemiszervi "szag" ellen?

Figyelt kérdés
RENDSZERESEN FÜRDÖK/TUSOLOK (mielőtt valaki azt feltételezné, hogy nem)!!! Nem tudom, hogy milyen a természetes szag, hogy milyen az amikor egészséges... mert lehet, hogy a jelenlegi szaga csak nekem nem tetszik, és ez a természetes... de engem mégis zavar, és a barátom már többször szeretett volna orálisan is kielégíteni, de nem hagytam mert zavart a "szagom"... Mit tegyek a szagok ellen? SEGÍTSETEK!!! (köszi előre is)
2009. júl. 6. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Használj intim mosakodógélt,és ha ki szeretne elégiteni a párod,és ugy érzed "szagod"van,akkor menj gyorsan a wc-re és használj intim törlőkendőt is!!
2009. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem elég rendszeresen fürdeni/tusolni, néha a tiszta fehérnemű sem árt.
2009. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez a második válaszíró elég bunkó...! Paraszt. Az intim mosakodógél tényleg nagyon hasznos. Egyetértek az első válaszadóval.:D
2009. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Köcce utolsó:)

És a 2.válaszadó tényleg egy tapló volt!!

2009. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Igazuk van az előttem szólóknak.Intim tus és mosakodógél.Valamint érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz is,mert a szag esetleges gyulladásra,fertőzésre utalhat.Ja és egy jótanács,orális szex előtt intim törlőkendőt ne használj,mert keserű lesz az ízed:).Tapasztalat.
2009. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

tényleg bunkó a 2. :/

ha a kis- és nagyajkaid között érzed kellemetlen szagúnak, akkor az ellen nem lehet sokat tenni, mert ott vannak a szagtermelő mirigyek. tudom, nem ez a pontos neve! :DD

intim törlőkendő? hááát? azzal csak az a gond, hogy ízre is megérezni, és nem biztos, hogy kellemes. annyit tehetsz esetleg, hogy pl. Canesten krémet egészen aprócska mennyiségben szétoszlatsz ott, akkor is, ha nincs fertőzésed, de tényleg csak keveset, és akkor szerintem még azt a szagot sem lehet érezni, amire gondolsz. de szerintem fürdés után kizárt, hogy bármilyen szagod legyen!!! hacsak nincs valami fertőzésed! ha a hüvelyednél érzed kellemetlen szagúnak, akkor irány a nőgyógyi!

ha pedig arra gondolsz, hogy a combtövednél rossz szagú, ami ugye, már nem a nemi szerved tulajdonképpen, csak a környéke, akkor oda golyós dezodort ajánlok. tegnapelőtt jól lehurrogták a válaszomat ebben a témában, nem értem, miért, pedig szerintem férfiaknak, nőknek egyaránt kéne használniuk nyáron legalábbis a combtőnél is dezodort. nagyon is büdös tud lenni a nap végére.

2009. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Sziasztok!

Én egy pasi vagyok és volt már jó pár barátnőm.(nem dicsekvésnek szánom) Minden lány nemiszervének van egy pici szaga,amit mi fiúk inkább csak punci illatnak nevezünk,és számunkra ez egyáltalán nem kellemetlen.Szerintem beszéld ezt meg a barátoddal és valószínű,hogy ugyanazt fogja mondani mint én.

2009. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
a puncinak van szaga. minden puncinak. kicsit olyan savanykás, de ez természetes. ha a tied is ilyen, semmi gáz nincsen vele. intim törlőkendőtől pedig télleg keserű leszel:)
2009. júl. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha mosakodás után nem sokkal már érezhető szaga van, akkor ajánlatos orvoshoz fordulni, mert sokszor ez a bakteriális (tehát nem gombás!!) fertőzés egyetlen jele.
2009. júl. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
attól függ ki mint vesz "szagnak" előbbutóbb lesz szaga a puncinak, az a punci szag. de most ki mit ért gázos szagnak.
2009. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!