Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet az oka...

Szerintetek mi lehet az oka ezeknek a "panaszoknak"?

Figyelt kérdés

13 napja kellett volna megjönniea mensimnek, de elmaradt, max 1-2 napot szokott késni. Kb.11 napja olyan mindjárt megjön érzésem van, néha szúrkál a hasam és a petefészkem környéke és 9 napja megemelkedett a testhőm. Néhány napja pedig elkezdett feszíteni, "nőni" a mellem ezt abból gondolom, hogy a melltartót már a legnagyobbra kell kapcsolnom és így is színte szorít. De székrekedésem is van és a fejem is fáj néha. És mellette számomra furcsa dolgokat kívánok meg, éjjel pl. megettem egy tál tejszínhabot mert úgy éreztem, hogy azt kell ennem. :)

Múlt pénteken csináltunk tesztet de negatív lett. :(

Lehet, hogy annyira szeretnénk babát, hogy a testem elkezdett úgy viselkedni mintha állapotos lennék?

29 éves vagyok, de ezt nem értem.



2012. jún. 22. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a nőgyógyászhoz, lehet méhen kívüli terhességed is, vagy egy példát mondok anyukámnak ugyanezek a tünetek voltak és találtak nála egy cisztát amit másnap egyből elkellett távolítani. Jobban jársz ha elmész nőgyógyászhoz.
2012. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
13-7, azaz 6 napos késésnél már kimutatná a teszt, ha terhes lennél (ez vonatkozik a méhenkívülire is). Érdemes lenne elmenned orvoshoz, kivizsgál és máris kiderült, mi okozza. Lehet akár petefészek gyulladás is, sokféle minden, ezt csak orvos tudja eldönteni. Kívánósság szerintem ilyenkor még nem igazán jellemző.
2012. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!