Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Katonaságnál, rendőrségnél...

Katonaságnál, rendőrségnél szolgáló nők hogy bírják a menstruációjuk alatt a kiképzést?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
A közhiedelemmel ellentétben a legtöbb nőnek nincs problémája a menstruáció alatt, következésképpen nem okoz nekik gondot a fizikai mozgás. Amiket itt olvasol a GYK-n és egyéb orvosi fórumokon nem adnak reális képet, mivel ide azok fordulnak, akiknek problémájuk van. Akinek nincs gondja az nem tesz fel itt kérdéseket.
2012. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Főleg fiatalabb korban vannak csak hasi görcsök menzesz alatt. 25-30 évesen már nemigen van ilyen probléma.

Ha meg tablettát szed egy nő, mint a legtöbb fiatal, akkor pláne nincs ilyen gond.

2012. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Kedves első: azért mert neked nincs problémád, másnak lehet. Én a környezetemben csak azt látom, hogy mindenki haldoklik tőle, köztük én is.
2012. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy van aki szerencsés és nem görcsöl. Na de azért a kiképzésnél vannak extrém körülmények is. Jéghideg vízben való kúszás, több órás menetelés, órákig nem tud esetleg cserélni stb. Ilyenkor mi van?
2012. jún. 22. 15:59
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Kedves harmadik. Én pedig azt látom a környezetemben, hogy 1-2 kivételtől eltekintve senkinek sincsen gondja, pedig hidd el, nem kevés embert ismerek. Ha olyan arányban lenne rosszul mindenki, ahogyan te (és még itt néhányan leírják) havonta 5 napra leállna az élet az országban.
2012. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dehogy állna le attól :D:D
2012. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az oké, hogy van aki szerencsés és nem görcsöl. Na de azért a kiképzésnél vannak extrém körülmények is. Jéghideg vízben való kúszás, több órás menetelés, órákig nem tud esetleg cserélni stb. Ilyenkor mi van?"


Legyünk őszinték, katonának és rendőrnek nem a kényesebb nők mennek. Aki ilyen pályát választ, fel tudja mérni a fizikai teljesítőképességét. Tamponnal pedig sok mindent át lehet vészelni.

2012. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy biztosítanak valami mobil wc-t ilyenkor, de ha nem, hát kicseréled a betétet egy bokorban, mi olyan nagy dolog van ebben?

Jeges vízben való kúszás? Remélem ilyen nincs, csak valami nagyon profi alakulatnál. Mert egyrészt ha felfázik egy nő, annak nagyon súlyos következményei lehetnek, na meg ízületi gyulladás, szóval én nem hiszek benne, hogy ilyesmi lenne a kiképzésben.

2012. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos van ilyen kedves utolsó... most nem nevezném meg, hogy melyik alakulatnál, de van. És ott szolgálnak nők is. Igazság szerint eljátszottam a gondolattal, hogy ilyen irányba menjek, de ez visszatart... nem nem azért, mert fájna, vagy bármi, csak hát tényleg hogyan oldom meg..
2012. jún. 22. 16:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Olvastam már többször is, hogy azokat viseli meg jobban a menstruáció, akik rettegnek tőle.
2012. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!