Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hónapja nem volt meg a...

2 hónapja nem volt meg a menzim. Terhes nem vagyok a tesztek szerint. Mi lehet a gond? Milyen vizsgálatot csinál a doki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem adtál meg túl sok információt magadról. Így még nehezebb segíteni, pedig lehet akkor se tudunk, ha pontosabb vagy. Biztosat úgyis csak a doki fog mondani. Gondolom ki kérdez, hogy hány év óta menstruálsz, milyen a ciklusod meg hasonlók. Szerintem meg fog kézzel vizsgálni és talán elküld ultrahangra, abból sok minden kiderül. Pontosan nem tudom, hogy fog megvizsgálni, mert én sose voltam ilyen helyzetbe. Hány éves vagy? Mióta menstruálsz? Pontos a ciklusod vagy még nem állt be? Nincs panaszod pl fáj az alhasad vagy ilyesmi?
2012. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ápr.16-àn volt meg utoljára.30-32 napos rendszeres volt eddig.29 éves vagyok.2 évig pcom volt de elmult 1 éve nincs.
2012. jún. 22. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!