Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megpróbálkozzam a normállal,...

Megpróbálkozzam a normállal, vagy hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés

Holnap megyek bringatúrára a cserkészettel,és egy tóhoz megyünk,tervezünk fürödni is,de tegnapelőtt megjött.Akkor is már voltam strandon,de akkor mini tampont raktam,viszont az már elfogyott.Most már sehol nem tudok venni,és holnap meg korán indulunk.A mini felhelyezésével semmi gond nem volt,viszont elsőre használtam.A normálban nem vagyok biztos hogy jó lenne,attól félek hogy belémszakad.Ha raknák fel,fürdés után rögtön mennék cserélni.

15/L



2012. jún. 22. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tampon nem tud beléd szakadni!!!
2012. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez is egy tévhit?
2012. jún. 22. 21:21
 3/11 anonim ***** válasza:
igen, mégis hogy szakadna beléd???
2012. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát,a cérna amivel húzod ki,elszakad
2012. jún. 22. 21:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy szakad el. De ha annyira félsz tőle, rángasd meg felhelyezés előtt. De semmi pánik, a cérna szinte az egész tamponban benne van, tehát baromira stabil.
2012. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben.De szerinted akkor menjek fürödni is?
2012. jún. 22. 21:25
 7/11 anonim ***** válasza:

sztem nyugodtan

hányas számú cserkészcspatban vagy?

én a 3-as ban

jó munkát!

2012. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

10 éve menstruálok, jó sok tampont elhasználtam már, de még soha nem szakadt el a madzag (bár Ob-t használok, az ilyen noname-ről nem tudok nyilatkozni). De hogy megnyugtassalak: ha valami csoda folytán mégis elszakadna, terpeszben le kell guggolnod, és nyomni nyomni nyomni. Így kijön.

Fürdés előtt beteszel egyet, fürdés után kiveszed, és minden rendben lesz:) Jó pancsit:)

2012. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.Én a Felvidéki csapatban vagyok :)
2012. jún. 22. 21:32
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nekem is Ob-m van.
2012. jún. 22. 21:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!