Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 1 hete késik a menzeszem?...

Már 1 hete késik a menzeszem? (nem szokott ilyen előfordulni)

Figyelt kérdés
1 hónapja irattam fel a fogamzásgátlót, alig vártam hogy eltudjam kezdeni szedni de sehogy sem akar megjönni. Nem vagyok terhes, sok tesztet csináltam az elmúlt hetekben. Az egyetlen ok amire tudok gondolni hogy hirtelen elkezdtem hízni, de még ennek sem kéne oknak lennie. Mivan ha nem is fog megjönni?
máj. 21. 10:04
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
31%
Akkor irány az orvoshoz vissza. Egy hetet késhet simán, van hogy elcsúszik ennyit, páromnál is van ilyen egy évben 2x kb. Sok oka lehet, várj még ezzel szerintem. De ha védekezés nem volt és úgy volt szex, akkor lehet terhesség is.
máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
annyi negatív teszt után kétlem és szoktunk védekezni
máj. 21. 10:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés. Ahhoz pedig idő kell, hogy hozzászokjon a szervezet. Valamint a gyógyszer típusa sem mindegy.
máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyogyszert,epp ezaz hogy elkezdenem de nem jon meg es a hasam csak egyre nagyobb
máj. 21. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!