Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Debrecenben ajánlana valaki...

Debrecenben ajánlana valaki jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, még szűz. Nemrég előjött nálam egy viszketés. Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, de még sose voltam, félek is egy kicsit. De azért mindent az egészségért. Valaki ajánlana nőgyógyászt? Lehetőleg nőt! ja és mi történik egy ilyen vizsgálatkor? Előre is köszönöm a válaszokat, tanácsokat!
2012. jún. 23. 18:54
 1/2 anonim válasza:
Nőt nem tudok nyugodt szívvel ajánlani, akiben biztos nem csalódnál. Akit ajánlok Sápy doktor, Juhász Gábor.
2012. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nos.

attól függ hol laksz.

körzetileg kihez tartozol azt kéne megtudni.

milyen utcán laksz?

nekem nő a nőgyógyászom írtó jófej doki én tudom ajánlani,talán még azt is hogy szólok nála az érdekedben.

ilyen viszketésre legtöbbször Canesten Combit ajánlanak , de ehhez természetesen kellene egy vizsgálat,..


ha gondolod írj privit. :)

2012. jún. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!