Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlana valaki egy jó nőgyógy...

Ajánlana valaki egy jó nőgyógyászt Debrecenben?

Figyelt kérdés
Eddig még nem voltam nődokinál, de valamikor csak el kéne menni, és szeretném ha egy jól bevált dokihoz mennék először.
2010. okt. 12. 22:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Dr. Rajnai Lászlót tudom ajánlani Neked, neki van egy magánrendelője, de emellett TB-finanszírozott szakrendelése is a MÁV-rendelőben. Én hozzá járok már egy ideje (a régi körzeti nőgyógyászomat utáltam),és bár ismerős révén kerültem át hozzá (nincs MÁV-alkalmazott rokonom),az unokatestvérem egyszer elkísért és megkérdezte az információs pultnál, hogy nem járhatna-e ő is hozzá,és szó nélkül beírták, még egy névjegykártyát is kapott.


Annyit tudok mondani Róla egyébként,hogy nagyon jó szakember, emellett nagyon kedves,emberséges,figyelmes,mindig meghallgat, odafigyel a problémáidra és másoktól (akik nála szültek) azt is hallottam,hogy nagyon korrekt,nem kifejezetten anyagias-típus.


Üdv:25/L

2010. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!