Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó csomó a mellben, mit tegyek?

Fájó csomó a mellben, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltam mammográfián(rtg, UH), majd egy hónap múlva visszamentem, mert úgy érzeztem nőtt a csomó(Így is lett). Biopszia történt, eredménye szerint semmilyen rákra utaló jel nincs, fél év múlva menjek vissza kontrollra, teendőm addig nincs. De én nem nyugodtam meg, menjek másik orvoshoz? Továbbra is nő a csomó, már másfél cm körülinek érzem(8 mm volt a biopsziánál kb. 1 hónapja). Van gyerkőcöm, szoptattam is 11 hónapig, most 20 hónapos. Kékgolyó utcai szakrendelőt javasolták, szerintetek elmenjek oda? Vagy máshova? 32 éves nő vagyok.

2012. jún. 23. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A saját megnyugtatásod érdekében keres fel egy másik orvost. Addig úgysem tudsz lenyugodni,amíg biztosat nem tudsz.

Ahogy mondják: "Több szem,többet lát" Nem árt ha több orvos is megerősíti az első orvos véleményét..

Nyugodtan keres fel más orvosokat is.

2012. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán egy begyulladt tejmirigy, amit borogatni kellene, de hogy megnyugodj, menj el egy másik orvoshoz is.
2012. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak egy ciszta? Mert nekem is volt és nagyon fájt.kaptam rá progeszteron tartalmú krémet attól enyhült, majd elmúlt a fájdalom.aztán most terhes lettem és a csomó is eltűnt.
2012. jún. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3. válaszoló! Nőgyógyász írta fel a krémet, vagy háziorvos?

2012. jún. 24. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!