Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iskolaorvosnál a lányoknak...

Iskolaorvosnál a lányoknak miért kell levenni a bugyit is a doki előtt?

Figyelt kérdés
Az még érthető hogy a fiúknak megvizsgálja az orvos a heréit, de a lányoknál mit vizsgál nem értem. Egyszerűen csak miután levettük a bugyit, ránéz, tapogatózik kicsit, és ennyi. mi értelme van ennek?
2009. júl. 7. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

:O

Nekünk eddig sosem kellett levenni,csak bugyi+melltartóra kellett vetkőznünk.Idén a felvételi előtt volt orvosi akkor a mellünket megnézték,gondolom azért,hogy nem-e van esetleg valakinek egy kis duzzanat benne.De a bugyi maradt most is.

Vagy te már középiskolába jársz,és ott kell levenni a bugyit is?

14/L(pont most megyek középsuliba,azért érdekel,hogy te hova jársz.)

2009. júl. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Én egy éve jártam ki a gimit,és nekünk soha nem kellett levenni a bugyit,sőt...annyi volt az egész h melltartora levetköztünk,a nadrágot kigomboltuk(nem huztuk le)és az alhasunkat nyomkodta meg kicsit..de hogy a bugyit levenni:OOO....
2009. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem venném le a bugyit!:$Semmi köze hozzá ,hogy megnézze a puncimat..
2009. júl. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

én sem venném le...majd ha valami bajom lesz elmegyek nőgyógyászhoz,ha meg nincs bajom fölösleges megnéznie..

1.voltam.

2009. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Pasiknál természetes, hogy meztelenre vetkőznek? Nekünk egyszer sem kellett csupaszra vetkőznünk sem áltisiben, sem gimnáziumban. Kérdezd meg az osztályfőnököt, hogy miért ez a módszer. Ha tud egyáltalán róla, hogy meztelenre kell vetkőzni, akkor már nagy gond nem lehet, maximum a suli teljeskörű egészségvizsgálatot végez. Nem vagyok benne biztos, hogy ez annyira rossz dolog lenne. Szerintem vannak olyan dolgok, amiket egy erre kiképzett iskolaorvos is észre tud venni nemiszerven, nem kell ehhez nőgyógyásznak lenni, és még időben lehet lépni a komolyabb bajok megelőzése érdekében. Férfiként nekem ez az álláspontom. Visszatérve a kérdésedre. Nálunk sem kellett levetkpzni teljesen.
2009. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem kellett sose levenni a bugyit. Fiúkat persze vizsgálják odalent is mert látható ha gond van, de lányoknál nem lehet ránézésre vagy tapintásra megmondani.
2009. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nálunk sem kellett soha. még a melltartót sem kellett levenni.

különben több iskolában is így szokás, bár szerintem nem sok értelme van tényleg, úgyis elmész szakorvoshoz, ha vmi gond van...

2009. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én ezt még soha nem hallottam, hogy le kellett venni a bugyit. hát ez egy perverz, már ha pasi volt a doki. mi értelme lenne, ha csak nézi? ez nem is orvos, bunkó.
2009. júl. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk soha nem kellett levenni a bugyit...sőt nem is kérheti, hisz nem nőgyógyász szóval.. erről a tanáritok tudnak? illetve a szülők? mert ez azért elég gáz..
2009. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy jóbarátom, aki iskolaorvos (is). Mivel én meg medical-fetish kedvelő vagyok, egyszer kifaggattam, hogy mit hogy és miért csinálja. (Mielőtt perverz vadbaromnak hinnétek, jelzem: most csak a válaszadás miatt írok és nem csináltam még semmi megvetendőt soha)

Ő azt mondja, hogy: 1. egymás előtt nem vetkőzteti le a gyerekeket(tiniket), 2. egyszál alsóneműre kell nála levetkőzni, így szemrevételezi a testtartást, a lábon, kézen a körmöket, lúdtalpat, a bőr egészségességét, a mellkas fejlettségét, lányoknál az emlő fejlettségét, egyformaságát, deformitásokat keres rajtuk. A legvégén pedig ő is leveteti az alsót, fiúknál a heréket, mellékheréket és a fitymát vizsgálja, a lányoknál pedig azt, hogy nincs-e folyás vagy fertőzés, netán elváltozás. Nyirokcsomókat végigtapint mindenkinek, a hónaljban és a test többi részén, a lányok melleit is alaposan áttapintja, sőt a fiúknál is nézi, nincsenek-e amolyan kamaszcsomók. Természetesen meghallgatja a szívüket, tüdejüket stb stb. És nem pedofil, csak alapos. Kizárólag szakmai alapon végzi a dolgát. De tetőtől talpig vizsgál.

2010. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!