Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek Fürödhetek úgy...

Vajdics kérdése:

Szerintetek Fürödhetek úgy tengerben hogy megvan?! Persze tamponnal!

Figyelt kérdés
Ma jött meg és most megyünk nyaralni horvátországba...És nem tudom hogy ajánlatos-e ha megvan fürdeni...:/

2012. jún. 24. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagynám ki.
2012. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem ajánlatos, de én tuti fürdenék..csak arra figyelj, hogy ne legyél órákat a vízben és amikor kijössz mindenképpen cserélj.
2012. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan fürödhetsz tamponnal-főleg, hogy tengerhez mentek. Én pl strandon bizos nem fürödnék ha megvan még tamponnal sem. A tenger az más.... Jó nyaralást!
2012. jún. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
aki nagyon érzékeny a fertőzésekre annak nem a javasolják mert ilyenkor nyitott a méhszáj könynen el lehet kapni ilyen nyavaját. De én úgy gondolom hoyg azért a tenger tisztább mint egy tó, ráadásul nincs olyan nagy tömeg szerintem tamponnal belemehetsz nyugodtan ,esetleg többször cseréld!
2012. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Úgy is tudsz "fürödni" hogy egy gumimatracra fekszel és úgy mész be a vízbe, vagy vannak ilyen 'fánk' szerű nagy úszógumik amikbe bele tudsz úgy ülni hogy nem vagy teljesen a vízben. Így talán nem olyan vészes és mégis kb. vízben vagy + még barnulsz is :)
2012. jún. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen, de óránként cseréld a tampont!
2012. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
53%
NE!!!! Én tapasztalatból mondom, nekem egy kis fehércápa egyszer bekapta a zsinórt, mert kilógott a fürdőruhámból, és kitépte belőlem...a vérszagra jött...: ( de ha előtte testápolóval bekened ott lent, nem fogja érezni a szagot ; )
2012. jún. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ebben van igazság, amit az előző válaszoló írt. Tévében is hallottam már, hogy a cápák egymillió liter vízben megérzik egy csepp vér szagát. Szóval tengerbe ne nagyon menj ha menstruálsz.
2012. jún. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
de úgy kell a zsinórt elhelyezni hoyg a fürdőruhából se lógjon ki. Nem hiszem hoyg a cápák ott a tópart közelében úszkálnának. Persze számít hoyg melyxik részre mentek de az adriai tenger nincs tele cápákkal. Én mindig csak pici halakkal találkoztam
2012. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat sajnos mielött elemntünk nemtudtam már megnézni miket irtatok de azért köszönöm:)
2012. júl. 31. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!