Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után meddig nem...

Abortusz után meddig nem lehet kádban fürdeni? Sajnos pénteken volt egy abortuszom indokkal, az orvos azt mondta hogy 4hétig csak zuhany, de a 2pici hugimmal kéne fürdenem. Mikor fürödhetek újra velük?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
4 hét, ahogy az orvos mondta. Bár sztem másokkal legalább 6 hétig nem kellene.
2012. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha azt hiszed, itt a kommentelők jobban értenek hozzá, mint az orvosod, akkor tévedsz.:(
2012. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"az orvos azt mondta hogy 4hétig csak zuhany"


mi a kérdés? A két kicsi fürödhet együtt, Te meg vigyázol rájuk a kád széléről.

2012. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha a doki azt mondta, hogy 4 hétig csak zuhany, akkor 4 hétig csak zuhany! Nyilván csak utána fürödhetsz velük, ezen mit nem értesz?
2012. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Sajnálom, hogy így alakult, de mivel megnyitotta az orvos a műtéthez a méhszájat, tényleg jobb ha kerülöd a meleg vízben való hosszabb tartózkodást. Ölellek szeretettel.
2012. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez egy ilyen oldal..nem értem mér kell bunkózni!

Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat:)

Annyi a lényeg,hogy reménykedtem,hogy esetleg valaki tapasztalatból mondja hogy már kicsit előbb is lehetne:)

De köszönöm,tényleg:)

2012. márc. 12. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Annyi a lényeg,hogy reménykedtem,hogy esetleg valaki tapasztalatból mondja hogy már kicsit előbb is lehetne:) "

És mire mennél vele? Ha teszem azt vki már 3 hét után fürdött és nem lett baja, de mondjuk neked meg olyan súlyos fertőzésed lesz, hogy esetleg rámegy a termékenységed, akkor mit szólsz?

Ez nem játék.

Az orvos nem azért mondta, hogy ne fürödj, hogy kicsesszen veled, hanem azért, mert veszélyes.

2012. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!