Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet bal oldali fájdalom?

Mitől lehet bal oldali fájdalom?

Figyelt kérdés
Már elég hosszú ideje van egy olyan problémám,hogy néha (van hogy naponta többször és sokáig,van hogy hetekig nincs fájdalom) bal oldalam fáj. Tompa fájdalmat érzek,ami van amikor alhasnál fáj,van amikor az oldalamnál. Voltam hasi ultrahangon,elküldtek azzal hogy nincsen semmi bajom. Igen ám,de attól még fáj,és annak oka kell hogy legyen. Nőgyógyász sem mondott semmit. Mi lehet ez és hova mehetnék még el?

2012. jún. 25. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hasi röntgen és ultrahang csak máshol vagy magán rendelésen.

Mondd meg az orvosnak, hogy azt az oldalt nézze meg (jobban), mert ott nagyon fáj. (nekem is külön kellett szólni/erősködni, hogy mi a pálya hol nézzék meg jobban, ha nem mondom, elküldtek volna azzal, hogy nem látnak semmit)

Nőgyógyászati ultrahang.

Másik nőgyógyász.

2012. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Voltam a háziorvosnál is ugye, és nyomkodta,kérdezte hogy fáj -e nyomásra,mondtam hogy nem. És kérdezte hogy mikor szokott fájni? De nem tudtam neki megmondani,mert pl van hogy fáj sportolás után,van hogy nem, bizonyos ételeket sem tudtam neki mondani, meg semmit,mert nem látok benne semmi szabályosságot,vagy rendszert. Nem tudom hogy mi váltja ki,vagy befolyásolja. De azt mondta hogy hát olyan nincs. Na hát erre mit lehet mondani? -.-"
2012. jún. 25. 18:38
 3/11 k4lm0p1r1n ***** válasza:
ugyan ez van nálam csak váltakozó helyen. van hogy jobb van hogy bal söt van hogy középen fáj, de nekem a bordám alatt, ergó a májam és/vagy környéke. intoleráns vagyok az egyik antibiotikumra amit szedtem, ettől a májam is meg az emésztésem is megzavarodott, ha szedtél gyógyszert az elmúlt hetekben akkor lehet nálad is ez a probléma.
2012. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindig bal oldal. És már nem pár hete,hanem pár éve tart :/
2012. jún. 25. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyankor nem szoktál valamin stresszelni, amikor fáj? Egyszer próbáld megfigyelni. Mert ha ez lehet a baj, ezt a nődoki nem tudja kezelni, mert olyankor a beleidben zajlik le valami... nekem ezt mondta a nődoki, amikor kérdeztem tőle, hogy mi lehet ez a fájdalom. És nálam tényleg stresszes időszakokban jött csak elő.
2012. jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát,nálam ezt elég nehéz lesz megfigyelni,mert szinte nincs olyan nnap,hogy valamin ne idegeskednék a családom,vagy a körülöttem lévők által. Tehát nem olyan kis bosszankodásra kell gondolni. De majd azért próbálok rá figyelni,vagy esetleg felírni az időket amikor fáj,hátha találnék valami összefüggést...
2012. jún. 26. 10:40
 7/11 k4lm0p1r1n ***** válasza:
a stressz rengeteg problémát okozhat ezt magamon is tapasztaltam, gyakran idegeskedek én is, rengeteg okból, hasmenéstől kezdve akár gyomorfekélyt is. keresd fel háziorvosod, lehet elküld ultrahangra, lehet kapsz egy gyógyszert egyből fekélyre, nem játék az ilyen fájdalom.
2012. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor azt tudod megfigyelni, hogy az alapvető nyomáson kívül van-e valami extra lelki fájdalmad vagy szorongásod, ami okozhatja. Minden jót neked, reméljük, el fog múlni! :)
2012. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. jún. 26. 13:41
 10/11 anonim válasza:
Szia mi lett a fájdalom oka? Nekem pont ez a fájdalmam .De nekem is volt már ilyen és sokáig tartott és elmúlt xanax után azt hiszem. De megint elő jött és idegességem is volt-van,de most nagyon fáj a jobb oldalam .Már készülök orvoshoz.ÉJSZAKA nem fáj ,csak nappal erősödik fel. Egyik ismerősömet is kivizsgálták és neki is idegi alapon. kérlek írj.
2013. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!