Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációt késleltető,...

Menstruációt késleltető, ciklust hosszabbító, vérzési időt és mennyiséget csökkentő módszereket keresek?

Figyelt kérdés
csak "házi" módszerek és vény nélkül kapható gyógyszerek jöhetnek szóba. semmiféle fogamzásgátlót nem fogok szedni.

2012. jún. 20. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

a menstruációt hormonok szabályozzák, tehát ha nem akarsz hormontartalmú gyógyszereket szedni, akkor veszett ügy

házi módszer nincs

ha elmúltál már 12, akkor ennyit illene tudni

2012. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 is elmúltam de legszivesebben megszüntetném ezt az átkot. soha nem akarok gyereket, utálom is őket, semmi értelme az egésznek, bárcsak örökre eltűnne az életemből. de mivel egészséges vagyok nem akarnak kipakolni az orvosok. már nem bírom, ha kell kárt teszek az alhasamban szánt szándékkal hogy kivegyék.
2012. jún. 20. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
hát te beteg vagy...
2012. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát napi egy-két C-vitamint bevehetsz, nekem az lerövidítette és csökkentette a mennyiséget. Bár én csak szimplán elkezdtem szedni, mert egészségesnek tartom, nem ilyen szándékkal.
2012. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Neked elmeorvosra van szükséged!
2012. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!