Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár nappal ezelőtt feküdtem...

Pár nappal ezelőtt feküdtem le előszőr egy fiúval. Most viszont nem jó vmi odalent. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szval az a helyzet, két napja feküdtem le egy fiúval, első szex volt. Véreztem is elég rendesen, aztán másnap is meg még ma is ilyen véres folyadék jött. De ami az érdekes h ennek elég érdekes szaga van, sőt büdi inkább, h így fogalmazzak. Mitől van ez?

2012. jún. 25. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
védekeztetek?
2012. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, de elszakadt egyszer, utána már viszont nem volt semmi.
2012. jún. 25. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe lehet elszakítani azt az óvszert?! Én már sok sok éve használom, de még nem szakadt el soha...

Mindenesetre ha büdi a folyásod, akkor orvoshoz kell menni, mert lehet fertőzés is!!

2012. jún. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz!
2012. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A véres váladéknak amúgy sincs jó szaga. Ha elmúlt a vérzés és utána is büdös váladék jön, akkor menj orvoshoz. Egyéb tünet? Viszketés, égő érzés?
2012. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem viszket, de érzem h lent van vmi, olyan fura a bal oldalam, nem tudom még picit fáj is ha megnyomom ott lent, de nem annyira. Meg ez a szag is elviselhetetlen de tényleg. Jo nem érezni igy alapbol, de ha pisilek akkor is érzem. Meg még ma is tart a vérzés már 3napja, pedig nem vagyok egy vérzős típus(mármint menstruációnál sincs olyan nagy mennyiség). Lehet elmegyek orvoshoz még a héten, inkább utána járok a dolgoknak. Vkinek vlt már hasonló?
2012. jún. 26. 17:00
 7/7 A kérdező kommentje:
már nincs semmi baj:) de kedden megyek dokihoz, általános vizsgálat nem árt.
2012. jún. 29. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!