Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet a nőgyógyásznál csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a nőgyógyásznál csak kérdezni ha előszőr megyek? Terhes lehetek ha a menstriációm után 1 nappal feküdtem le a barátommal a gumi viszont mégis lecsúszott. És ilyen helyzetben megvizsgál majd az nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2008. aug. 7. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen,ígyis terhes lehetsz! Természetesen kérdezhetsz a nőgyógyásztól,de ha már ott vagy,akkor célszerü megvizsgáltatni magad,hogy minden rendebn van-e és nem-e vagy terhes!
2008. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem igazán lehetsz terhes, kivéve ha dupla peteérésed van, de az meg baromi ritka. Amúgy igen, lehet kérdezni, sőt! csak nőgyógyászra hallgass, mindenféle netes idegenre sose hallgass. a fele csak okoskodik és sosem tudni, melyik fele...
2008. aug. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
az nem igaz,hogy nem igazán lehetsz terhes,mert nemtudhatod,hogy mikor van peteérésed!ezzel nem megrémíteni akarlak,de így van!az elöttem levö válaszolónak,pedig,hogy van aki menstruáció alatt esett teherbe,nemhogy utána 1 nappal...
2008. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2008. aug. 8. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
És a peteérés sem olyan megbízható. Mint ugye már hallottunk a naptáras módszerről..., ami egyáltalán nem biztonságos, mert nem lehet pontosan kiszámolni! Egy példát is tudok erre, az egyik barátnőm is ezt használta és 17 éves fejjel teherbe esett... Szóval azt tanácsolom, hogy mindenféle képpen menj el orvoshoz és vizsgáltatsd ki magad! Ezt nem ilyesztgetésből mondom! De jobb a békesség :)
2008. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket miért mindig az aktus után teszik fel????

Miért nem lehet először tájékozódni és utána sexelni?

2008. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi eléggé tájékozott vagyok, de az, hogy néha beüt egy hiba az nem azt jelenti, hogy nem vagyok tájékozott. Viszont nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen, akivel történt ilyen hiba szóval. De a normálisabbaknak azért kösz a választ.
2008. aug. 8. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!