Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sporttáborba megyek jövő...

Sporttáborba megyek jövő héten. Akkor fog megjönni. Tampont szeretnék használni, de nagyon félek, hogy fertőzést kapok. Mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kapnál fertőzést?
2012. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Ha jövő héten fogsz csak menstruálni, akkor még van időd ismerkedni a punciddal és kitapasztalni, hogy milyen a hüvelyed és merre kell a tampont dugni. Így már ha mész táborba, tudni fogod, hogyan kell használni a tampont.
2012. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt olvastam, hogy a tampon nagyon egészségtelen, ettől kicsit meg is ilyedtem
2012. jún. 26. 17:03
 4/6 A kérdező kommentje:
**ijedtem
2012. jún. 26. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Megfelelő higiénia betartása, és nem lesz gond. Alapos kézmosás előtte is és utána is. Illetve a wc-re ne ülj rá, csak úgy, hogy ha körberakod wc papírral, bár gondolom ez akkor is alap, ha ép nincs meg és nyilvános wc-re mész el. pl. bevásárlóközpontban. Szóval ha az alapvető tisztálkodási szokásokat betartod nem lehet gond. Jó táborozást.

2012. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem egészséges rendszeresen használni és a tábori higiénia sem a legjobb. Oda kell figyelni, éjjel pedig inkább használj betétet.
2012. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!