Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? Nem jött meg a...

Mit tegyek? Nem jött meg a menszeszem úgy ahogy kellett volna. Múlt hónapban is 6 napot késet néha de nem mindig vannak terhességi tüneteim, szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddig minden ok volt,de május óta semmi sem olyan,most meg alig véreztem,várjak hétföig akkor lesz nögyogyász vagy ha elmulik teljesen csináljak tesztet.Háziorvoshoz hiába mentem puffadásra adott csak gyogyszert és kész.Lehetek én terhes?Bárcsak részletezhetném, puffadás,ingerlékenység, éhség,szagok,néha hányinger.

2012. jún. 26. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet.
2012. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Májusban kétszer csináltam a másodiknál pont megjött.Juniusban még nem csináltam,mert félek.Általában nem érzek semmit,csak néha.Lehet az a baj hogy már 30 éves vagyok és még nincs gyermekem!!??
2012. jún. 26. 20:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Most idöre jött meg de csak pici, csepegös vérzés, 4. nap éjszaka meg mintha öntötték volna ezt csináltam 2-3 nap utánna meg mintha elzárták volna a csapot.De pár nap elteltével ujra jönnek a tüneteim.Ha teres vagyok, mit kéne éreznem ?Nem tudom mit tegyek, félek dr.-hoz menni.
2012. júl. 5. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért félsz az orvostól? Azzal, hogy nem deríted ki mi ez, mindenképpen csak rosszabb lesz a helyzet. Ne dugd homokba a fejed, nem vezet jóra.
2012. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!