Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Valaki segítsen!

Mi lehet ez? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

A menzi napra pontosan megjött, csak teljesen más volt. Barna folyásom volt eddig kis mennyiségben pár napon keresztül, de rendes vérzés nem jött még. A melleim feszülni szoktak és enyhén fájni mielőtt megjön, de ez is kimaradt. A hasam csak kicsit fájt. Terhesség kizáró ok, mert mindig nagyon gondosan védekezünk, és sohasem ment még belém 1x sem, óvszer nélkül nem szexelünk. Akkor mi lehet a gond? Kimaradt? Mikor fog megjönni? :'(

Valóban fennállhat petefészekciszta? Az milyen tüneteket produkál? Valaki segítsen!!!



2012. jún. 27. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nem vagy terhes és mielőtt orvos megnézne még csak ne is gondolj a cisztára!!! Jelentkezz be dokihoz és kérj ultrahangot, ha attól tartasz hogy beteg vagy. Amúgy a nagy meleg vagy ilyesmi nem szkott bezavarni a ciklusodba?
2012. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát még nem nagyon figyeltem meg a nagy meleg hatását. Ultrahangon voltam, mert már hetekkel ezelőtt szúrt a hasam a gyomrom környékén. Vérvételen kimutattak egy enyhe gyulladást, de az ultrahang teljes mértékben negatív volt, így gyomor vagy bélproblémára gondoltak.

Amikor leges legelőször megjött régen, azon a meleg nyáron kéthetente jött erős vérzésem. Nem tudom, hogy a meleg miatt van-e, de örülnék ha minél előbb kiderülne.

Akkor is bezavart, mikor pár évre először voltam ismét együtt egy férfivel, aki a jelenlegi párom, akkor körülbelül 2 hetet tolódott. Remélem, hogy semmi gond sincs!!!

2012. jún. 27. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az ultrahangon nem láttak semmit, akkor csak nincsen probléma. Lehet, hogy most m,ár azért nem jön meg, mert ennyire rástresszeltél.
2012. jún. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!